Navigācija

Līgo parkam - 25

 

NOSLĒDZIES KONKURSS STOPIŅU NOVADA SKOLĒNIEM „LĪGO PARKAM 25”

Konkursā piedalījās 3 Stopiņu novada skolas – Ulbrokas vidusskola, Stopiņu pamatskola un Upesleju internātpamatskola-rehabilitācijas centrs. Konkursa žūrijā ļoti atbildīgo vērtēšanas darbu veica mūsu novada Goda pilsoņi Biruta Zvaigznīte un Uldis Sterģis, un Santa Podgaiska, Renāte Priede, Vita Paulāne un Aiga Medne.

Konkurss norisinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā skolēni izstrādāja patstāvīgos darbus par tēmu - Līgo parks, un pēc tam komandas tikās viktorīnā. Konkursa žūrija vērtēja skolēnu sniegumu 1.-4.klašu grupā un 5.-9.klašu grupā. Pēc 1.kārtas, visvairāk punktus ieguvušās pirmās trīs komandas katrā klašu grupā izvirzījās finālā un tikās Līgo parkā 16.maijā, lai veiktu pēdējos uzdevumus un saņemtu galvenās balvas.

Komandām bija jāprezentē sevi ar devīzi, jāveic orientēšanās uzdevums, lai atrastu parkā paslēptu priekšmetu, kas bija jāiekļauj pēdējā uzdevumā – rotaļā ar etnogrāfiskiem elementiem.

Līgo parkā komandas bija ieradušās ar plašu līdzjutēju pulku, kas ļoti atbalstīja savus klases biedrus, jo patstāvīgo darbu izstrādē piedalījās visa klase. Komandu priekšnesumus žūrija vērtēja uzreiz pēc uzstāšanās, parādot iegūtos punktus. Spraiga cīņa izvērtās orientēšanās uzdevumos, kur abās klašu grupās vienlaicīgi startēja visas trīs komandas un ieguva papildus balvas par ātrāk veiktu uzdevumu. Komandu devīzes un priekšnesumi bija ļoti interesanti, skolēni un skolotāji bija pamatīgi gatavojušies, jo priekšnesumiem bija sagatavotas dekorācijas un iestudēti uzvedumi. Vairākas komandas rotaļās iesaistīja arī skatītājus, kas ar prieku piedalījās.

Uzvarētāji šajā konkursā ir visi, un tomēr: 1.-4.klašu grupā pirmo vietu ieguva Ulbrokas vidusskolas 1.b klase, 2.vietu – Ulbrokas vidusskolas 2.a klase un 3.vietu ieguva Upesleju skolas komanda „Mazā Jugla”. Savukārt 5.-9 klašu grupā pirmo vietu ieguva Ulbrokas vidusskolas 7.a klase, 2.vietu - Ulbrokas vidusskolas 6.a klase un 3.vietu – Upesleju skolas komanda „Spartakieši”. Visas komandas balvā saņēma interesantu un izzinošu ekskursiju šā gada septembrī.

Stopiņu novada pašvaldība izsaka lielu pateicību visiem skolēniem un skolotājiem, kas atsaucās pašvaldības aicinājumam un piedalījās šajā konkursā, žūrijai, kas veica ļoti apjomīgu un atbildīgu darbu, un arī šoferīšiem, kas nodrošināja bērnu nokļūšanu uz konkursa norises vietām un novada dārzniecei, kas palīdzēja sarūpēt uzdevumu materiālus.

Pašvaldība ir ieguvusi ļoti interesantu, līdz šim neatklātu informāciju par Līgo parka tapšanu un veidošanos. Mēs ceram, ka dalība konkursā bija interesanta un noderīga arī skolēniem un viņu vecākiem. Paldies visiem par kopīgo darbu!

Fotogalerijas:

KONKURSS STOPIŅU NOVADA SKOLĒNIEM ”LĪGO PARKAM - 25”, VIKTORĪNA ULBROKAS VIDUSSKOLĀ, 2013. GADA 12. APRĪLĪ. http://stopini.lv/lv/galerijas/konkurss-stopinu-novada-skoleniem-ligo-parkam-nbsp25-viktorina-ulbrokas-vidusskola-2013-gada-12-aprili 

KONKURSA STOPIŅU NOVADA SKOLĒNIEM „LĪGO PARKAM 25” NOSLĒGUMA DIENA, 2013.GADA 16.MAIJĀ http://stopini.lv/lv/galerijas/konkursa-stopinu-novada-skoleniem-ligo-parkam-25-nosleguma-diena-2013gada-16maija

Atpakaļ