Ulbrokas bibliotēkas āra lasītavas brīvdabas lasījums

22/06/2021

Uzsākot dalību Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra lasīšanas veicināšanas programmā ”Bērnu jauniešu un vecāku žūrija” 2021, Ulbrokas bibliotēkas āra lasītavā 18. jūnijā notika Bena Bereta grāmatas “Bubuļbailes” brīvdabas lasījums. Lasīšanas piedzīvojumā par vārnēnu Ķirsēnu un vāverēnu Ziķeri piedalījās PII “Pienenīte” grupas “Rūķēni” audzēkņi. Bērni vērīgi klausījās, kā vārnēns un vāverēns uzveica bubuļbailes. Pēc lasījuma uzcītīgie klausītāji tika iesaistīti atraktīvā zīmēšanas spēlē, kā arī, bibliotekāres Dainas pavadībā, uzzināja, kādi procesi ar grāmatām notiek bibliotēkā. Kopumā Ulbrokas bibliotēkas āra lasītavā tika jauki pavadīta 18. jūnija pēcpusdiena.

Bibliotēka aicina ikvienu interesentu – lielu vai mazu – ļauties lasīšanas piedzīvojumam, kļūstot par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” grāmatu ekspertu! Kas jādara, lai kļūtu par ekspertu? 
1. Dodies uz sev tuvāko bibliotēku un jautā bibliotekāram par iespēju lasīt žūrijas grāmatas, kļūstot par ekspertu klubiņa dalībnieku;
2. Apskati plakātu “Lasi un vērtē” un izvēlies 6 grāmatas, atbilstošas savai vecuma grupai;
3. Izlasi grāmatas un pieraksti lasīšanas piedzīvojumā gūtās pārdomas;
4. Aizpildi grāmatas novērtējuma anketu;
5. BJVŽ sezonas noslēgumā piedalies lasīšanas svētkos, saņem balviņas un diplomu!

Uz tikšanos bibliotēkā!
Ulbrokas bibliotēkas bibliotekāre Daina Kalmane