“Prozas lasījumi 25”

01/12/2020

Nozīmīgs gads Starptautiskajam literatūras festivālam “Prozas lasījumi - 25”, ar saukli, rakstnieces, rakstnieka balss - sešas dienas notiks literāri pasākumi.  Sākot ar 1. decembra pievakari tiešsaistē norisināsies festivāla atklāšana - Ināras Kolmanes īsfilma “Prozas lasījumiem 25” demonstrēšana. Pēc tam par prozas lasījumu fenomenu sarunāsies Ināra Kolmane, Maima Grīnberga, Nora Ikstena, Arvis Kolmanis un Guntis Berelis.  

 Nākamajās dienās interesenti varēs skatīties un klausīties dažādas diskusijas un notikumus: “Vārda brīvība – mīti un realitāte”, “Aizliekts” – Latvijas PEN lasījums, Neērtas tēmas, Baltijas stāstu vakars, “Slieksnis, Diptihs” I: “Aicinājuma lasījums”, “Slieksnis, Diptihs” II: Literārās akadēmijas debitantu pasākums, Vēlā vakara viesības ar rakstniekiem, Prozas brokastis, Tiešsaistes saruna ar ukraiņu rakstnieci Tamāru Horihu Zerņu. Un, protams, Festivāla noslēguma pasākums un balvas pasniegšana.

Pasākuma programma lasāma timekļa vietnē - https://www.prozaslasijumi.lv/programma2020.          

 

Bet vēl daudz ko interesantu un jaunu var uzzināt “Prozas lasījumu” lapā ar adresi https://www.prozaslasijumi.lv/. Tajā iespējams uzzināt literatūras jaunumus, piemēram, turpināt kāda cita autora aizsāktu stāstu. Uzzināt, kur meklējams piemiņas soliņš rakstniekiem Andrai Neiburgai un Paulam Bankovskim un kādas akcijas ap to notiek, kā arī citas interesantas tēmas. Tepat arī informācija par aktuālo festivālu. Aicinām ielūkoties šajā tīmekļa vietnē un pasākumu programmā!