Plašs un vērienīgs grāmatu dāvinājums Ulbrokas bibliotēkai

26/03/2020

Ulbrokas bibliotēkā ir noformēts fizisku personu kārtējais grāmatu dāvinājums. Priecājamies gan par pasaules klasikas izdevumiem, gan oriģinālliteratūru, gan literatūru izklaidei - šajā sarežģītajā periodā, kad beidzot atrodas mirklis kādas nodomātas grāmatas izlasīšanai. Piedāvājumā klasiķu A. Kamī, Dž. D. Selindžera, Ž. B. Moljēra darbi un daudzveidīgi dažādu žanru izdevumi. Īpašs Paldies Vandai Antonevičai par labvēlību un lielo grāmatu klāstu, kas dzīves laikā iegādāti, sistematizēti un atbilst universāla satura klasifikācijai, kā arī dažādu nozaru speciālās literatūras piedāvājumam. Izcila mājas bibliotēka. Liels paldies vēl astoņiem dāvinātājiem, kas bibliotēkai kopskaitā palīdzēja iegūt 120 vērtīgu literatūras vienību. 

Atgādinām, ka iepazīties ar jaunajām grāmatām iespējams Stopiņu novada mājaslapas Ulbrokas bibliotēkas sadaļā Informācijas Resursi – Jaunāko grāmatu apskats. 

Pēdējo apskatu par 2020. gada marta jaunajām grāmatām varat skatīt tīmekļa vietnē - https://stopini.lv/media/Ulbrokas_bibl/Gramatu_apskati/U-bibl_graamatu_apskats_marts_2020.pdf. Tur rodams arī nupat pieminēto grāmatu dāvinātāju devums un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Literatūras ceļvedis.

Aicinām lasītājus piedalīties viedokļos par izlasītajām grāmatām bibliotēkas Facebook konta grupā “Lasīšanas gardēži”. Ikviena atsauksme ir svarīga un nav pareizu un nepareizu viedokļu! Palūkojoties ar šī brīža acīm, meklējam iekšējo līdzsvaru mājās palikšanai un sava redzesloka paplašināšanai. 

Uz tikšanos klātienē pēc kāda laika!

Ieva Mūrniece,
Ulbrokas bibliotēkas bibliogrāfe un jaunāko grāmatu apskatu veidotāja
2020. gada 26. marts