No nākamā, 2021. gada Ulbrokas bibliotēka turpina izdevuma ''Ir'', ''Ir. Domuzīme'' un ''Ir. Nauda'' drukātās un, no jauna, digitālās versijas abonēšanu

29/10/2020

Informējam, ka no nākamā, 2021. gada Ulbrokas bibliotēka turpina izdevuma “Ir”, “Ir. Domuzīme un “Ir. Nauda” drukātās un, no jauna, digitālās versijas abonēšanu.  Elektroniskais resurss būs lasāms jebkurā viedierīcē ar bibliotēkas izsniegto lietotājvārdu un paroli. 

Ar meklēšanas lodziņa palīdzību iespējams atrast rakstus par sev aktuālām tēmām. Piemēram, meklējot kaut ko par bibliotēku tēmu, tiek atrastas 114 lapas ar rakstiem par šo jautājumu. Bet meklējot konkrēti par sociālo nodokli atrastas 6 lapas ar rakstiem, tādejādi šo informāciju varat izmantot kā intereses apmierināšanai, tā iekļaušanai zinātniskos darbos.
“Ir” elektroniskā versija tiem, kas vēlas ātri atrast drošu un uzticamu informāciju, kā arī sevi izglītot visdažādākajos jautājumos, kas netiek apskatīti citos izdevumos. Elektroniskā izdevuma pirmajā lapā lasāma visdažādākā informācija gan par literatūru, gan teātri un mūziku, gan nedēļas notikumiem Latvijā. Bet, lai ikdienu padarītu gaišāku, te lasāmas arī anekdotes.

Ir vērts apzināt 2021. gadam abonēto laikrakstu un žurnālu klāstu, domājot par lasītāju dažādām gaumēm, to kopskaits ir 36 nosaukumi.