No 1. jūlija līdz 31. augustam Sauriešu bibliotēka aicina piedalīties fotostāsta veidošanā ''Vasara Sauriešos''

04/08/2021

Vasaras brīvlaiks ir klāt! Vai esat jau izlēmuši, ko šovasar vēlaties paveikt?

Šodien mēs dzīvojam lielā atklātā pasaulē, mums ir daudz iespēju redzēt un uzzināt daudz jaunu vietu, iepazīties ar interesantiem cilvēkiem. Bet, lai izbaudītu apkārtējās dabas skaistumu, nav jābrauc uz tālām, svešām zemēm, paskatīsimies apkārt - tāds skaistums!

Sauriešu bibliotēka piedāvā saviem apmeklētājiem un lasītājiem ārā pavadīt vairāk laika nekā telpā un apskriet tuvākas ielas, pļavas un mežus! (Bet neaizmirsiet par grāmatām, tik jauki palasīt jaunu grāmatu guļot zem ābeles!) Lūdzam dalīties ar saviem iespaidiem un piedzīvojumiem un piedalīties radošajā video un fotoattēla pasākumā “Vasara Sauriešos”.

Paceļosim virtuāli kopā! 

Mēs ticam, ka jums ir daudz aizraujošo ideju. Sūtiet savus iecienītākos, aizraujošākos un jums nozīmīgākos  fotoattēlus uz Sauriešu bibliotēkas e-pasta adresi: sauriesu.biblioteka@stopini.lv. Gaidām jūsu fotostāstus no 1. jūlija līdz 31. augustam. 

Visi materiāli tiks apstrādāti un iesniegti jūsu uzmanībai. Dalībniekus gaidīs balviņas.

Viss ir tik ātri mainījies un jūsu fotogrāfijās saglabāsies vissvarīgākie brīži, ko daudzi varēs apskatīt un atcerēties pēc daudziem gadiem!