Iespējas apgūt arodu, specialitāti, profesiju vai prasmes jauniešiem

02/06/2021

Stopiņu novads turpina vadīt un koordinēt projektu “PROTI UN DARI”, Nr. 8.3.3.0/15/I/001, kura mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, nodarbinātībā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Projekta laikā jauniešiem ir iespējas apgūt tādas prasmes kā skaistuma kopšanu, manikīra dizains, skropstu pieaudzēšana, metināšana, santehniķa profesija, lietvedība, foto kursu, grafiskā dizaina prasmes, autovadītāja apliecības iegūšana, traktora vadītāja apliecība uc. 

Šobrīd aktīvi tiek uzrunāti motivēti jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki, lai šī projekta ietvaros piedāvātu jaunietim iespējas apgūt prasmes, arodu, specialitāti vai amatu. Jaunietis var būt gan 9.klases beidzējs, gan 12. klases beidzējs.

Ja Tu pats esi jaunietis vai pazīsti kādu šādu jaunieti, kuram ir vēlme apgūt jaunas prasmes, profesiju, sazinies zvanot vai rakstot WhatsApp ar Stopiņu novada Jaunatnes lietu speciālisti Egija Kļaviņa +371 22722042

Projekta “PROTI un DARI!” īstenošana pagarināta līdz 2022. gada 31. martam.