• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Projekti
  • /
  • Angļu valodas apguve un medijpratība radošās attīstības centrā ''Līči''

Angļu valodas apguve un medijpratība radošās attīstības centrā ''Līči''

21/12/2020

Stopiņu novada finansētā projekta “Angļu valodas pamati, tās lietpratīga izmantošana informācijas ieguvei sociālajos medijos” ietvaros no šī gada oktobra līdz novembra beigām individuālās un grupu nodarbībās norisinājās angļu valodas pamatu un droša interneta lietošanas pratības apgūšana radošās attīstības centrā “Līči”.

Tā kā angļu valoda mūsdienās ir viena no populārākajām un pieprasītākajām valodām visā pasaulē, angļu valodas zināšanas paaugstina konkurētspēju, paplašina redzesloku, ļauj sazināties ar cittautiešiem, tai skaitā, radošās attīstības centra brīvprātīgajiem darbiniekiem ES projekta ietvaros, kā arī noder dažādu zināšanu apguvē, kultūras notikumu un darbu oriģinālvalodas iepazīšanā (piemēram, kino, mūzika, literatūra).

Tās apgūšana ir ļoti noderīga, lai veicinātu ne tikai jaunu zināšanu apguvi, bet arī komunikācijas un sadarbības prasmes, kas noderēs turpmāk.

Projekts tika īstenots kā radošas angļu valodas nodarbības divas reizes nedēļā iesācējiem, kuras vadīja Aivis Šibajevs, dažāda vecuma radošā attīstības centra apmeklētājiem, veicinot informācijas un komunikācijas tehnoloģiju lietošanu. Nodarbību laikā tika apgūts pamata leksikas krājums angļu valodā un gramatikas nianses, kas noderēs vienkāršas valodas uztverei un pamata saziņai angļu valodā. Nodarbību laikā tika aktualizēta medijpratība, tās nepieciešamība, analizēti dažādi sociāli tīkli, lietotnes, pārrunāti droša interneta lietošanas principi. 

Atsauksmes no dalībniekiem par nodarbībām bija atzinīgas gan par nodarbību ideju, gan nodarbību vadīšanas profesionalitāti.

Vēlot, lai iegūtās zināšanas un prasmes noder,
Zanda Pelše,
RAC “Līči” vadītāja