Pasniegtas STOPIŅU NOVADA JAUNIEŠU GADA BALVAS 2020

30/03/2021

Stopiņu novada jaunieši nekad nebeidz pārsteigt! Par spīti mājsēdēm, Covid-19 un pelēkām rutīnas domām viņi turpina darīt. Un dara no visa spara, jo arī šogad, jau 4. reizi Stopiņu novadā, tika rīkota Jauniešu gada balva. Šī pasākuma mērķis ir apzināt novada aktīvos, talantīgos un spējīgos jauniešus un apbalvot viņus par gūtajiem sasniegumiem un devumu Stopiņu novadam.

Jā, šogad pavisam citādāk nekā citus gadus, bet noteikti ne sliktāk. Šogad izpalika pasākums kultūras namā, uzrunas un pateicības, mūziķu skaistās balsis, tomēr radās kaut kas pavisam jauns. Stopiņu novada Jauniešu gada balvas 2020 video reportāža, kurā atspoguļojas viss aizraujošais pasākuma process.

Tā kā šogad ideja bija mazliet spontāna, plānošanas darbi sākās tikai janvārī – plakāti, grafiki, 25 skaisti aizpildītas google veidlapas ar aprakstiem par nominantiem – tas viss mūs aizveda līdz intervijām, kas notika 10. februārī. Mums bija lieliska žūrija – Stopiņu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Ainārs Vaičulens, kultūras centra “Ulbrokas Pērle” vadītāja Vita Pinne, Ulbrokas vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā Iveta Siliņa, radošās attīstības centra “Ulbroka” vadītāja Anda Višķere, Ulbrokas sporta kompleksa Sporta organizatore Liene Glaudāne, Stopiņu novada Jauniešu domes jauniešu pārstāve Undīne Šulca un Jauniešu domes vadītāja Luīze Utāne. Interviju process notika attālināti – video konferencē. Intervijās piedalījās 15 nominanti, katram bija atvēlētas 10 minūtes, lai prezentētu savus sasniegumus 2020. gadā un atbildētu uz jautājumiem.

Ikkatrs Stopiņu novada jaunietis šeit spīdēja un parādīja, ka ir pelnījis iegūt titulu, tomēr uzvarētāji var būt tikai 5, un tie Stopiņu novada Jauniešu gada balvā 2020 ir:
Stopiņu novada gada sportists 2020 – RŪDOLFS VILMANIS
Stopiņu novada gada mūziķis 2020 – REINIS VIŠĶERIS
Stopiņu novada gada brīvprātīgais 2020 – AMANDA ANUSĀNE
Stopiņu novada gada jaunietis savai skolai 2020 – ALEKSANDRS KAPANSKIS
Stopiņu novada gada jaunietis 2020 – RŪTA DEKSNE

Jaunieši tika apbalvoti no 26. februāra līdz marta sākumam. Pieci uzvarētāji saņēma iegravētas koka lampas, kas ir tradicionālā pasākuma balva. Nominanti saņēma sāļus gardumus no “Chazz Chips”, dāvanu kartes no “My fitness”, piedzīvojumu parka “Tārzāns”, kāpšanas zāles “Virsotne”. Žūrija saņēma ielūgumus uz piemājas zoo “Brieži” un saulainu pārsteigumu puķpodā. 
Visa pasākuma gaita tika filmēta, tomēr montēšanas process aizņem ilgu laiku – tāpēc video reportāža skatītājiem būs pieejama aprīļa sākumā Stopiņu novada Jauniešu domes sociālo tīklu kontos @stopinu_jauniesi.

Ilgi gaidītā Stopiņu novada JAUNIEŠU GADA BALVAS 2020 reportāža ir klāt! Liels paldies Stopiņu novada domei par atbalstu un Stopiņu novada Jauniešu domei par neatlaidību. Paldies visiem dalībniekiem, žūrijai un nominantu pieteicējiem. Video vari redzēt šeit: https://www.facebook.com/watch/?v=283740736638078

Mēs no sirds sakām paldies visiem pieteicējiem, nominantiem, žūrijai, un milzīgs paldies Stopiņu novada pašvaldībai. Paldies, ka atbalstījāt un bijāt gatavi pievienoties šim notikumam arī caur datora ekrāniem.

Liels paldies Stopiņu novada Jauniešu domei – bez viņu spara, organizēšanas prasmēm un idejām šis pasākums nebūtu bijis iespējams. 

Uz tikšanos Stopiņu novada Jauniešu gada balvā 2021!

Rakstu sagatavoja
Stopiņu novada Jauniešu dome