• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Jaunieši
  • /
  • No 1. oktobra notiek pieteikšanās apmācībām tiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem ''8KEYCOM - CAUR SPĒLĒM UZ PANĀKUMIEM''

No 1. oktobra notiek pieteikšanās apmācībām tiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem ''8KEYCOM - CAUR SPĒLĒM UZ PANĀKUMIEM''

03/10/2017

No 1. oktobra skolotāji, pedagogi, jauniešu biedrību pārstāvji un citas personas, kas ikdienā strādā ar jauniešiem tiek aicinātas pieteikties apmācībām, lai teorētiski un praktiski “iepazītos” ar jaunu neformālās izglītības rīku “8KEYCOM”.

Apmācības notiks 23. oktobrī no 10:00 līdz 17:00 Dienas centrā “Līči”.
Pieteikties apmācībām var elektroniski http://ej.uz/8keycom vai telefoniski 26445141 (vietu skaits ierobežots).

8 Key Competences Games ir jauns, speciāli izstrādāts neformālās izglītības rīks, kurā ietilpst 9 interaktīvas spēles, kas veicina 8 mūžizglītības kompetenču attīstību: saziņu dzimtajā valodā, saziņu svešvalodās, matemātiskās prasmes un pamatprasmes dabaszinībās un tehnoloģijās, digitālās prasmes, sociālās un pilsoniskās prasmes,  pašiniciatīvu un uzņēmējdarbību, kultūras izpratni un izpausmi. 

Katras spēles pamatā ir mācīšanās, un tās ļauj dalībniekiem iemācīties un uzzināt jaunas lietas, tādejādi paaugstinot savas personīgās un profesionālās kompetences. Spēles galvenā atslēga ir gūtais prieks – ja spēle ļauj tās dalībniekam gūt prieku, tad mācīšanās, neskatoties uz grūtībām, ir daudz efektīvāka.

Spēļu komplekts tika izstrādāts Erasmus+ Stratēģiskās partnerības projekta “Enterprising and surprising through 8 key competences” ietvaros, sadarbojoties pārstāvjiem no Latvijas, Igaunijas, Horvātijas un Spānijas.

Apmācības vadīs Ginta Salmiņa, kas ir "Baltijas Reģionālā fonda" vadītāja, projekta “Enterprising and surprising through 8 key competences” vadītāja un neformālās izglītības apmācītāja, kā arī citu neformālās izglītības metožu, piemēram, spēles “Stāstu stāstiem izstāstīju” līdzautore.

Apmācību dalībnieki rezultātā iegūs jaunas neformālās izglītības metodes darbam ar jauniešiem, sertifikātu, kā arī visu spēļu komplektu elektroniskā formā. Apmācību noslēgumā būs iespēja iegādāties visu spēļu komplektu arī “taustāmā” formā (ierobežotā daudzumā).

Rasa Feldmane, jaunatnes lietu speciāliste