Jauniešu aktivitātes septembrī

22/09/2020

Septembris jauniešiem bija tāds iesildīšanās mēnesis turpmākajam mācību, studiju, darba gadam. Jaunieši īstenoja veselus trīs pasākumus – gan tādus, kas jau ilgi tika plānoti, gan arī spontānākas idejas.

Septembra pirmajā nedēļā jau trešo gadu Stopiņu novada Jauniešu dome rīkoja pasākumu “TVAIKS!”, kas jau atkal atļāva “nolaist tvaiku” pēc pirmās mācību nedēļas.

Jaunieši varēja piedalīties origami meistarklasē, kas bija ļoti iecienīta gan lieliem, gan maziem, t- kreklu apgleznošanā, kur uz saviem līdzi paņemtajiem krekliem varēja ar šablonu un speciālām apģērba krāsām izveidot savu personalizētu kreklu. Bija arī burbuļu šovs, kur katrs varēja izmēģināt – cik lielu ziepju burbuli izdosies uzpūst. Pasākumā apbalvojām arī “Stopiņu novads jauniešu acīm” konkursa godalgoto vietu ieguvējus Tarielu Alijevu un Arianu Artjuhu. Tomēr pasākuma lielā nagla bija iemīļotās jauniešu grupas “Pirmais kurss” koncerts. “TVAIKS 2020!” bija lielisks pasākums, ar ko jaunieši vēlāk dalījās savos sociālajos tīklos ne vienu vien reizi.

Pēc nedēļas, 11. septembrī, kamēr vēl saulīte jauniešus lutināja, notika “Movie Trivia”. Pasākumā komandas atbildēja uz dažādiem interesantiem jautājumiem par filmām, to aktieriem, režisoriem, galvenajiem varoņiem un filmas mūziku. Savas zināšanas vislabāk parādīja komanda “Varbūt neteikšu”.

Savukārt 18. septembra pēcpusdienā jaunieši devās uz Stopiņu novada Kultūras centra “Ulbrokas Pērle” pagalmu, lai iestādītu kokus, tagad tas ir par 6 vilkābelītēm zaļāks.

Lūk, septembrī izdarītas 3 labas lietas – Pasākums “Tvaiks 2020!”, “Movie Trivia” un iestādīti kociņi. 

Protams, Jauniešu domes sēžu apmeklēšana ir tā ceturtā- sirds lieta, jo kā iepriekš, tā arī turpmāk- katru pirmdienu, plkst.19:30 RAC Līči (agrāk dienas centrs) jaunieši tiekas, lai apspriestu sev svarīgus un aktuālus jautājumus. Ja arī Tu esi vecumā no 14-26 gadiem – pievienojies un raksti uz mūsu sociālajiem tīkliem @stopinu_jaunieši.

Tā tik turpināt oktobrī!

Rakstu sagatavoja
Stopiņu novada Jauniešu domes vadītāja
Luīze Utāne