Aicinām pieteikt jauniešus ''Stopiņu novada Jauniešu gada balvai''

09/01/2018

Šogad pirmo reizi Stopiņu novadā tiek rīkota Jauniešu gada balva, kurā novadnieki tiek aicināti izcelt un atzīmēt aktīvākos un spējīgākos Stopiņu jauniešus!

Pretendentus konkursam var pieteikt jebkurš iedzīvotājs – tas var būt pats balvas pretendents, viņa vecāki, draugi, skolotāji, dienas centru vai nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 21. janvārim, aizpildot pieteikuma veidlapu elektroniski: http://ej.uz/jgbstopinipieteikums vai nosūtot to uz e-pastu jauniesi@stopini.lv.

Šogad jaunieši tiks apbalvoti četrās nominācijās:

  • Gada jaunietis 2017;
  • Gada brīvprātīgais 2017;
  • Jaunietis savai skolai 2017;
  • Gada sportists 2017.

Pirms pietiekamu veidlapas aizpildīšanas noteikti iesakām iepazīties ar konkursa NOLIKUMU: http://ej.uz/jauniesugadabalvastopini.

Konkursa noslēgumā, 2018. gada 3. februārī, uz Ulbrokas kultūras namu tiks aicināti visi balvu pretendenti, lai Balvu pasniegšanas ceremonijā godinātu nominantus, kā arī noskaidrotu un īpaši suminātu jauniešu gada balvas laureātus!

Konkursu rīko Stopiņu novada dome sadarbībā ar biedrību “Stopiņu novada jaunieši”, lai motivētu jauniešus iesaistīties novada dzīvē, ārpusskolas aktivitātēs, neformālajā izglītībā un brīvprātīgajā darbā.

Informācijai par konkursa norisi var sekot līdzi arī internetā: https://www.facebook.com/JauniesiStopini/.

 

Stopiņu novada jaunatnes lietu speciāliste Rasa Feldmane (26445141, jauniesi@stopini.lv)