Aicinājums uz jauniešu Projektu darbnīcām

27/02/2019

Aicina jauniešus uzzināt par projektiem, kas īstenojami novados. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina uz   ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācībām par Solidaritātes projektiem š.g. 05. – 07. martā. Aicinām visus interesentus, īpaši jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem! Pieteikšanās līdz 1.martam.

Vēlies sniegt savu ieguldījumu, lai veidotu pozitīvas pārmaiņas vidē, kurā uzturies? Ja Tev ir idejas, kādas izmaiņas vietējā sabiedrībā būtu veicamas, kā arī ir vēlme šīs izmaiņas ierosināt, bet trūkst finansējuma, piesakies semināram. Tur varēsi uzzināt ne tikai praktiskus soļus projekta vadībā, bet arī varēsi izstrādāt savu projekta ideju profesionālu mācību vadītāju un JSPA pārstāvja klātbūtnē.

Pieteikšanos līdz š.g. 1.martam aicinām veikt elektroniski: https://ej.uz/3dxv.

Mācības notiks Daugmales apvidū. Dalība mācībās ir bezmaksas, vienīgās izmaksas ir nokļūšana uz un atgriešanās no pasākuma vietas. Mācību sākums 5. martā plkst. 10:30, noslēgums – 7. martā plkst. 16:30.

Vietu skaits ir ierobežots. Prioritāri tiks apstiprināta jauniešu vecumā no 18 līdz 30 gadiem dalība, kā arī dalība personām, kuras ir apmeklējušas festivālu “Projektu nakts 2018”. Pasākumā maksimāli var piedalīties 2 dalībnieki no vienas organizācijas/institūcijas, ja tāda tiek pārstāvēta.