7. septembrī plkst. 18.00 pasākums jauniešiem ''Tvaiks''

04/09/2018

NOLAID TVAIKU!

Aicinām jauniešus uz pasākumu TVAIKS 7. septembrī Ulbrokas kultūras nama dārzā, kur draugu kompānijā būs iespēja baudīt radošu, garšīgu un muzikālu piektdienas vakaru!

Pasākuma norise:
18:00 Radošās aktivitātes (mākslas darbnīca, hennas stūrītis)
19:00 Improvizācijas izrāde (Rīgas Improvizācijas studija JAUTĀJUMS)
20:00 Burgeru meistarklase
20:30 Mūzikas grupas koncerts
21:30 Muzikāls Jam session
ČILL zona un FOTO stūris, kā arī Izstāde "ārmalas iekšpuse", ko radījuši jaunieši no Jauno mākslinieku rezidences MĪT.

Mākslas meistarklase – Agnese Jākobsone 
Agnese ir Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma absolvente, kas ieguvusi pieredzi metāla lējēja darbnīcā un kam ikdienā patīk radīt skaistas un paliekošas lietas. Pasākumā TVAIKS mēs kopā ar Agnesi veidosim emaljētas piespraudes un kuloniņus. Vara plāksnes un stikla pulvera mijiedarbības rezultātā augstā temperatūrā radīsies skaistums, ko vakara noslēgumā katrs varēs sev iegūt par piemiņu! 

Rīgas Improvizācijas teātra studija “Jautājums”
Improvizācija mēdz apvienot dažādākos cilvēkus. Arī mēs, grupa Jautājums, esam cilvēki ar dažādām interesēm, atšķirīgiem raksturiem un daudzveidīgiem uzskatiem. Tomēr mūsos visos mīt uguns, kas vēlas iznākt no “kastes”, meklēt diskomfortu un iepriecināt un iedvesmot citus!

Burgeru meistarklase – Emīls Kārkliņš
Emīls ir profesionāls pavārs, kas savulaik pabeidzis Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu, praktizējies tādās kafejnīcās un restorānos kā “Vincents”, “Restaurant Kitchen”, “Garāža”, “Čarlstons”, “Skyline Bar” un “Arēna 29”. Jau vairāk nekā divus gadu viņš ceļo un smeļas jaunas idejas ārpus Latvijas – pabijis Austrijā Itālijā, Francijā, Tenerifē, un tagad jau kādu laiku dzīvojas pa Zviedriju. TVAIKĀ Emīls būs mūsu burgeru guru, ar ko kopā paši sev gatavosim gardas vakara uzkodas! 

Mūzikas grupa “The Evening Sun”
Grupas aizsākumi meklējami 2016. gada nogalē, kad  izveidojās sastāvs, kurā pēc dažādām pārmaiņām nu ir pieci dalībnieki. Grupas repertuāru veido gan roka ritmos ieturētas orģināldziesmas, gan arī vairāk un mazāk zināmu dziesmu kaverversijas, tomēr muzikālās robežas grupas dalībnieki sev nenosprauž, jo reizēm pat no visnejēdzīgākās grabināšanas spēj rasties kaut kas pilnīgi jauns.

Artis Zaharāns – vokāls, taustiņi
Mārtiņš Rieksts – solo ģitāra, vokāls
Vadims Krivcenkovs – ritma ģitāra
Gatis Dišlers – basģitāra
Artūrs Logins – bungas

Pirms un pēc pasākuma būs pieejams AUTOBUSS
17:00 Cekule
17:15 Līči
17:30 Upeslejas
17:40 Saurieši
22:30 Izbraukšana no Ulbrokas Kultūras nama

Ieeja jauniešiem no 14 gadu vecuma.
Pasākumu organizē Stopiņu novada dome sadarbībā ar Stopiņu novada jauniešiem.

Rakstu sagatavoja: Rasa Feldmane, Stopiņu novada jaunatnes lietu speciāliste