• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Jaunieši
  • /
  • 6.septembrī plkst. 18.00 Ulbrokas kultūras namā pasākums jauniešiem ''TVAIKS''

6.septembrī plkst. 18.00 Ulbrokas kultūras namā pasākums jauniešiem ''TVAIKS''

06/09/2019

Hei, hei, kamēr vēl saule mūs lutina un arī mēnesnīca ar zvaigžņu griestiem sola siltas naktis- 6.septembrī, Stopiņu novada jaunieši Ulbrokas kultūras nama pagalmā rīko pirmās skolas nedēļas noslēguma pasākumu TVAIKS!

Šogad tas iecerēts kā “pikniks ar draugiem”, kura laikā būs iespēja izmēģināt spēkus uz datorizētas deju grīdas, piedalīties pieredzes bagāta pavāra Emīla Kārkliņa vadītā ēdiena gatavošanas meistardarbnīcā, būvēt kluču torni. Esam padomājuši arī par mūsu intravertajiem draugiem un draudzenēm- jūs varēsiet izmantot galda spēļu iespējas un savā nodabā klausīties grupas "Citizens" koncertu.  Vēlāk vakarā būs iespēja baudīt Jam session, cept Marshmallo zefīriņus un sadziedāties pie ugunskura. Ērtākai sēdēšanai un mājīgākai pagalma ballītei, ar paletēm mūs atbalsta SIA MarkoKEA.

Tā kā pasākuma koncepts ir par dabai draudzīgu un saudzīgu dzīvošanu, tad esam paredzējuši un ceram, ka dalībnieki ieradīsies ar savām krūzītēm/glāzītēm dzērieniem un ar savu transportu (velosipēdiem vai skrejriteņiem, piemēram). Dabai un videi draudzīgākos noteikti sagaidīs kāds našķis un pasākuma laikā izlozēsim arī aktīvākos dalībnieks, kuriem būs iespēja tik pie jaukiem pārsteigumiem  no ZooBrieži un Ezerkauliņi, kā arī  iespēja izšūt vai uzdrukāt paša izvēlētu dizainu uz krekliņa, somas vai kāda aksesuāra no zīmola Pati.

Piedaloties dažādās aktivitātēs, varēsi laimēt arī kādu izklaides parka GUNSnLASERS dāvanu kartēm, kura piedāvājumā ir lāzerpeintbols bērniem un pieaugušajiem, kā arī peintbols, airsofts un elektrokartingi! 

Seko līdzi aktuālajai informācijai arī mūsu Facebook grupā un jau 6. septembrī 18:00 nāc uz pasākumu “Tvaiks 2019”, pavadi laiku interesanti un tiec pie gardiem pārsteigumiem un foršām balviņām!

Sagatavoja Jaunatnes lietu speciāliste Gita Getaute-Šveicare