Navigācija

''Ulbrokas Pērle'' pasākumu programma

 

* * *

29. jūlijā plkst. 19.00 KC "Ulbrokas Pērle" koncerts "Skaistākās melodijas toreiz un tagad"

Ar īpašu koncertu  "Ulbrokas Pērlē" viesosies trīs populārākie Latvijas tenori – Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs. 

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/100551

* * *

23. jūlijā plkst. 19.00 Līgo parkā Muzikāla leļļu teātra izrāde bērniem "Kliņķīša piedzīvojums vai kā rūķis draugus atrada"

Biļetes tikai iepriekšpārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/100550

* * *

21. jūlijā plkst. 19.00 kultūras centrā "Ulbrokas Pērle"  Mārcis Auziņš. Koncerts LIELĀ PLŪSMA

Pie klausītājiem ceļu uzsāk izcilā ģitārista Mārča Auziņa trešā koncertprogramma un mūzikas albums "Lielā plūsma".

"Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam , kuram dots nosaukums “Lielā Plūsma”. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - Lielajā plūsmā. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī.
Albumā “Lielā plūsma” apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā dzīvojot, vērojot un dienu no dienas esot muzikālā fokusā, praktizējot ģitārspēli un jaunatklājot.

Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei dzirdēsiet arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģiāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, Sting, Evis Presley un daudziem citiem."

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/

* * *

17. jūlijā plkst. 11.00 Līgo parkā Liepājas Leļļu teātra izrāde "LOTE DZĪVO ZAĻI"

Biļetes: www.bilesuparadize.lv

* * *

16.jūlijā plkst.19.00 Līgo parkā aktieru ansamblis DRAMA ar koncertprogrammu "Par to, kas bijis! Par to, kas būs!"

Biļetes: www.bilesuparadize.lv

* * *

6. jūlijā, plkst.18.00 Kultūras centrs "Ulbrokas Pērle" gaidīs savus mazos skatītājus kopā ar vecākiem vai vecvecākiem, lai kopā noskatītos Liepājas Leļļu teātra izrādi "Trīs ruksīši".

Nif-nifs, Nuf-nufs, Naf-nafs. Par viņiem klīst leģendas. Brāļu brālība. Neuzveicama. Lai gan reizēm neticība, ietiepība, slinkums cenšas to izjaukt. «3R» brālība atgādina – ja esi nokļuvis briesmās, nepadodies. Brālis, tavs draugs, palīdzēs. Nevis kāds pūkains «draugs» vārdā – Vilks. 
P.S. Kad satiksimies pastāstīšu vairāk – ar cieņu, Žagata
Vecums | 2+
Izrādes ilgums | 60 min (2 cēlieni)
Biļetes cena EUR 5 https://www.bilesuparadize.lv/ 

Pasākuma veids: pārslimojušajiem, vakcinētajiem un testētajiem. Ar maskām, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam. Biļetei jābūt katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma un tā ir personalizēta.
Ienākšana izrādē ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:
• vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
• pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;
• pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
• pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs;
• izrādi kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests.
Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

* * *

1. jūlijā plkst. 19.00 KC ''Ulbrokas Pērle'' Daumants Kalniņš un Kaspars Zemītis Imanta Kalniņa dziesmu koncertprogrammā ''kamēr vien gliemeži skrien...''

Imanta Kalniņa dziesmu programma “Kamēr vien gliemeži skrien...”.

Režisore Māra Ķimele kopā ar mūziķiem Daumantu Kalniņu un Kasparu Zemīti radījuši stāstu, kas aizsniedzas līdz pat komponista daiļrades pirmsākumiem, atskaņojot skatītājiem arī mazāk zināmas Imanta Kalniņa dziesmas. Tās no rotaļīgām pāriet domīgās, no līksmām kļūst intīmas.

Līdzās dziesmām izskanēs instrumentālie skaņdarbi obojas, klavieru un ģitāru spēlē. Koncertuzveduma tapšanā piedalījies arī pats Imants Kalniņš, daloties esejiskās pārdomās par laika ritējumu. Tās caurvīsies koncertuzvedumam, vienojot skaņdarbu radīšanas laiku ar šodienu.

Koncertprogramma II daļās un 2 stundu ilga.

Gādāsim par to, lai visiem apmeklētājiem būtu droši un kopā ievērosim Valstī noteikto sanitāro protokolu.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

 


 

*** *** ***

PASĀKUMU ARHĪVS

 

Atpakaļ