Navigācija

Laikraksti un žurnāli

 

STOPIŅU NOVADA ULBROKAS BIBLIOTĒKAS ABONĒTIE ŽURNĀLI 2021

Lai nodrošinātu aktuālāko informāciju kultūrā, mākslā un zinātnē 2021.gadā Ulbrokas bibliotēka lasītājus iepriecina ar vairākiem jauniem žurnāliem. Piedāvājam ieskatu laikrakstos "Citāda Pasaule", "Lielais Detektīvs", "Mans Mazais", "'Planētas noslēpumi", "Skola un ģimene", "Sporta Avīze"', "Veselība", "Азбука Здоровья","Домашний Любимец", "Маленкие Академики", "Маленкие Художники".  Šie žurnāli pārstāv vairākas interešu izglītības jomas - mājsaimniecību, sportu, izklaidi un izglītošanos bērniem un pieaugušajiem latviešu un krievu valodās.
Sniegts skatījums arī to izdevumu rubrikās, kuri tiek abonēti pastāvīgi, atzīmējot, kuru laikrakstu saturs lasāms arī digitāli.

JAUNUMI

Atjaunots lasīšanai ir žurnāls vecākiem "Mans Mazais". Tas iekļauj sleju "Mēneša ieteikumi" un rubriku “Aktuāli”. Žurnāla lappusēs atradīsiet arī  sarunas un intervijas ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un rubriku "Bērniņu gaidot".  Te arīdzan informācija par bērna pirmo gadu, numura lielā tēma, bērna veselība un pieaugšana, kā arī ģimenes lomu visos šajos procesos.

Lasītāju interesei esam abonējuši žurnālu "Skola un ģimene" - par mācību tēmu no skolotāju, skolēnu un vecāku puses. Vecāku un skolotāju pieredze jautājumos, kas skar to, kā bērni lieto tehnoloģijas, bērnu prasmes un zināšanas, daudzbērnu ģimeņu dzīve, reliģija izglītībā, ceļojumi un citas tēmas. Aicinām izglītoties pašiem un tapt izglītotiem!

"Sporta Avīze", kā vienmēr informē par aktuālākajiem notikumiem sporta dzīvē.  Te “Iedvesmas stāsti”, “Ozols min” tiek risinātas dažādas aizdomīgas sporta fineses. Arī “Eksperta viedoklis” saistīts ar kādu sporta jomu. Par gada labākajiem [sportistiem] uzzinām attiecīgajā rubrikā. Avīzē tiek risinātas sarunas arī ar mazāk zināmiem Latvijas sportistiem. Varam lasīt par pasaules sporta leģendām. “Dienasgrāmatā” dota iespēja izteikties pašiem sportistiem. “Latvija var” ir rubrika par to, ka Latvijā dzīvo cilvēki, kas spēj nest valsts vārdu pasaulē. Ko mūsu Latvijas atlēti dara ārpus sporta dzīves? Tas attiecīgajā rubrikā. Bet “Jurista viedoklis” informē par sarežģītiem jautājumiem ar kuriem saskaras sporta jomas cilvēki.

Žurnāls "Veselība" ir papildinājis medicīnas nozari. Te iekļauta visdažādākā izglītojošā informācija. Drošas ziņas nodrošina dažādu veselības sfēru speciālisti. Katrs numurs iekļauj kādu tēmu, par kuru rakstīts vairāk. Piemēram, janvārī tā ir vitamīnu tēma, bet  februāra numurā -  hormonu terapija.  Tāpat "Veselībā" sniegtas atbildes uz šobrīd aktuālākajiem Covid jautājumiem.

Ņemot vērā mazāko lasītāju intereses un izglītošanās iespējas,  piedāvājumā žurnāls "Lielais Detektīvs". Tas ir žurnāls puikām un meitenēm no piecu gadu vecuma un iznāk reizi divos mēnešos. Krustvārdu mīklas, burtu mežģi, dažādi testi, komiksi un citi prāta uzdevumi janvāra un citos "Lielā Detektīva" numuros. Lūgums ar šiem žurnāliem apieties saudzīgi, rēķinoties, ka šis izdevums tiks izsniegts arī citiem lasītājiem.

Pētījumi, vēsturiski fakti, neparasti fenomeni, personības,  notikumu analīze izzinošā rakursā žurnālā "Planētas Noslēpumi". Izdevumā iekļauti stāstījumi par rakstniekiem, dažādu valstu vadoņiem un citiem cilvēkiem ar brīnumainu dzīvi.

"Citāda Pasaule" ir izdevums tiem lasītājiem, kuri interesējas par netveramo mums apkārt - dziedniecību, maģiju, mistiku, jogu, vēdām un ekstrasensoriku, kā arī citiem jautājumiem. Žurnāla numuros uzzinām, kas mūs šogad sagaida, kāda ir mīlas maģija un kā sevi ieprogrammēt veiksmei. Katrā žurnāla numurā ievietotas arī astroloģiskās prognozes.

"Азбука Здоровья" stāsta kā rūpēties par savu veselību un gaidīt pavasara pirmos mirkļus. Kā rūpēties par imūnsistēmu, uzturēt līmenī holesterīnu, uzmanīt kuņģa stāvokli, piekopt ķīniešu medicīnu un daudziem, daudziem arī veselus cilvēkus interesējošiem jautājumiem.

Suņu, kaķu, papagaiļu,  dekoratīvo pelīšu un citu mājdzīvnieku īpašniekiem un interesentiem piedāvājam izdevumu krievu valodā  "Домашний Любимец ". Žurnāls nodrošina atbildes uz to lasītāju pieprasījumiem, kuri interesējas par zooloģijas nozari.

Ulbrokas bibliotēka apzinot lietotāju intereses, vajadzības un pieprasījumu izvēlējusies arī ilustrētus izdevumus bērniem krievu valodā. "Маленкие Академики", kas informē par dabas apstākļiem un veselīgu dzīvesveidu. Te iekļauti vingrinājumi un asprātīgi uzdevumi.

Atbalstot bērnu vajadzību pēc vizuāli uztveramas informācijas, esam abonējuši arī žurnālu "Маленкие Художники", kurā atrodami informāciju par krāsu uzbūvi, zīmēšanas pamatiem, izkrāsošanu un glezniecību. Izglītojošs un izklaidējošs izdevums mazākajiem lasītājiem.

ABONĒTIE ŽURNĀLI PASTĀVĪGĀ PIEDĀVĀJUMĀ

“Annas Psiholoģija”, protams, kā galveno izceļ psiholoģijas nozari, taču šeit varat lasīt arī par  daiļliteratūras jaunumiem un jo īpaši, nozares interešu grāmatām. Žurnāls iesaka arī kinofilmu un seriālu jaunumus. Šeit ievietotas intervijas un rubrika “Viedoklis”. Atrisināt sarežģītus jautājumus palīdzēs rubrika “Situācijas”. “Tendences” ziņo par jauno cilvēku dzīves uztverē attiecībā uz apkārtesošo vidi. Žurnālā aprakstītas attiecības ģimenē, jo īpaši – ar bērniem. Rubrika “Lielie jautājumi” stāsta par to, kam mūsu dzīvē ir noteicošā loma, piemēram – ticībai. Rubrikā “Aktuāli” ne tikai par psiholoģiju kopumā, bet par dažādiem psiholoģijas virzieniem, piemēram, ļoti svarīgo laimes psiholoģiju. Žurnālā netiek apieta arī mīlas attiecību tēma. “Psihes labirintos” stāstīts par redzes uztveres aklajiem punktiem. Personības pārstāvētas rubrikā “Mans stāsts”. Tiem cilvēkiem, kuri dalās savā “Pieredzē” par psihiskajām slimībām palīdzēs “Meditēšanas rokasgrāmata”. Bet izklaidei līdzēs modes un skaistuma lappuses.

“Dārza Pasaule” ietver “Dārza darbu kalendāru”, rakstus par to, kas dārzā veicams tuvākajā laikā un atbildes uz lasītāju jautājumiem.  Tepat sējas darbi un vasaras puķu dēsti uz palodzes. Ziņas par to, kā attālināti nopirkt sēklas, dažādi bioloģiski triki, lielu un miniatūru koku stādīšana un kopšana. Apskatīti arī skaistākie Latvijas dārzi un citi jautājumi. Izdevums kā radīts Stopiņu novada dārzu un dārziņu īpašniekiem.

Deviņi vīri” ir žurnāls pašiem vīrišķīgākajiem un rūdītākajiem lasītājiem, bet tik pat labi to var lasīt arī dāmas. Saturiski žurnāls aptver politikas un sabiedrības jomu, ekonomiku un biznesu, sportu, piedzīvojumus un ceļojumus, mūziku, kino un mākslu un medicīnu. Visas šīs tēmas tiek skatītas gan īsu ziņu veidā, gan garāku rakstu kontekstā. Te arīdzan datorzinātne, apraksti par dažādiem dēkaiņiem un pasaules apceļotājiem, dzīvnieku pasauli, vēstures tēmu, auto pasauli un makšķerēšanas sīkumiem.

Žurnāls “Domuzīme” aptver dažādu autoru prozas un dzejas darbus, kā arī apskatus, kas parāda, piemēram, Latvijas dzejas tendences 2020.gadā. Tepat arī recenzijas un pārskati. Diskusijas un raksti par literatūras tēmām. Aprakstīti arī nesenās vēstures momenti un viedokļi. Šoreiz -  par valodas lietojumu. Laikraksts lasītājiem pieejams arī digitālā versijā.

Kā raksta žurnāla “Geo” veidotāji, tā uzdevums ir parūpēties, lai lasītājs var “izzināt un saprast pasauli”. Tāpēc šeit varam lasīt par pasaules notikumiem. Žurnāla veidotāji nodrošinājuši, lai tajā tiktu apskatītas arī psiholoģijas nianses, sabiedrības tendences un nākotnes scenāriji, zinātne un krāpšanās, politika un vēsture, daba un ornitoloģija, kosmosa jautājumi un astronomija. Kā arī “Numura viesi” – ceļotāji. Bet cītīgiem grāmatu jaunumu sekotājiem interesanta būs rubrikas “Lasāmviela” lappuse.

“Ieva” iepriecina ar sleju “Mana enerģijas formula”, kurā katra personība stāsta par lietām, kas viņus dara laimīgus. “Ieva” iesaka arī jaunās grāmatas, stāsta par cilvēkiem, kuri sevi izaicina un kā šis izaicinājums tiek piepildīts. Rubrika “Šobrīd aktuāli” stāsta par nozīmīgākajām tēmām. Šobrīd  Covid -19. Rubrikā “Ievas vīrietis” ir par vīriešiem,  spēcīgiem dvēselē un miesā. Arī rubrikas “Iedvesmai” un “Saruna” vairo pozitīvo. “Stila lietas” palīdz apģērba izvēlē. Tāpat kā “Skaistums” to dara ar kosmētikas līdzekļiem.  “Veselība šobrīd” – par aktuālo medicīnā. Rubrikā  “Eksperiments” par iepazīšanās problēmām, bet “Mājošanā”, tieši tā – par mājas iekārtošanu. Tāpat “Ieva” dalās ar padomiem “Virtuvē”, “Nenopietno” sadaļu, televīzijas programmu, horoskopiem un krustvārdu mīklu.

“Ievas stāsti” – personiski, profesionāli, pēctecīgi, iedvesmojoši, pieredzes pildīti, maģiski un dzīves stāsti par interesantiem, populāriem cilvēkiem sabiedriskās zinātnēs, personībām medicīnā, mūzikā, teātrī un citās jomās. Žurnāls sevis un citu izzināšanai un jaunu zināšanu iegūšanai veicinot lasītāja izglītības izaugsmi.

“Ilustrētā Pasaules Vēsture”. Kā jau apakšvirsrakstā minēts, informē par lielajām drāmām un personībām. Lasāms arī par vēstures jaunumiem. Arī rubrikā “Šobrīd Latvijā”. Te vēsturnieki atbild uz lasītāju jautājumiem.  Izdevumā ievietoti plašāki raksti par II Pasaules kara notikumiem un slavenām kaujām. Un vēl agrākiem laikiem – Senās Ēģiptes vēsturi. Liela nozīme piešķirta  dažādu objektu restaurācijai. Aprakstītas spilgtas personības. Piemēram, Ludvigs van Bēthovens. “Sabiedrības” sadaļa, kurā – par karantīnu vēsturē un citiem jautājumiem. Vēl šeit iekļautas lappuses ar “Īsi par” un raksti par lietām ar ko saskaramies “Ikdienas dzīvē”. Kā ar dažādi citu valstu vēstures fakti.

“Ilustrētā Zinātne” – vēsta par “Atklājumiem”. Varam lasīt par cilvēka izcelsmi, gēniem un ģenealoģiju. Foto mirklis atklāj skaistus, ar zinātni saistītus brīžus. Līdzīga ir arī rubrika “Fotostāsts”. Vēl šajā žurnālā ietvertas rubrikas “Tehnoloģijas”, “Kosmoss”, “Daba” un “Cilvēks”. Bet atpūtai un smadzeņu vingrināšanai noderēs lapas ar nosaukumu “Pārbaudi sevi”.

Žurnālam “Ir”  raksturīga plūstoša aktualitāte un interesantāko sabiedrības notikumu apskats. Par tiem vēsta arī  žurnāla daļa ar nosaukumu “Svarīgi”, kas iekļauj rakstus zem rubrikām “Latvijā”, “Pasaulē”, “Komentārs”, “Pusdienās”,  “Analīze”, “Tēma” un “Infografiks”.  Rubrika “Kultūra” ’ietver interviju un visdažādāko informāciju par mūziku, TV, teātri. Arī recenzijas un grāmatu apskatus. Te stāstīts par veiksmīgiem cilvēkiem - cilvēkiem slavenībām, un cilvēkiem, kas dara mūsu dzīvošanu vienkāršāku. “Labsajūtas” veicināšanai putnu dzīve un stāsts par piļu un baznīcu būvētāju. Žurnāls pieejams arī elektroniskā versijā.

Ir nauda”. Šeit ir atsevišķas sadaļas “Latvija vienā lappusē” un “Pasaule vienā lappusē”, kā arī nozares aktualitātes. Rubrika “Darbavieta” stāsta par cilvēkiem un viņu darbu no tās puses, kuru mēs parasti neredzam. Tepat stāstīts par jauniem biznesiem un radošiem biznesmeņiem. Par interesantiem darboņiem rakstīts arī rubrikā “Mentors”. Tāpat te pieredzes stāsti un viedokļu aprakstījums. Par pasaules biznesa niansēm – rubrikā “Bizness pasaulē”.  Rubrika “Instrumenti” nav par darbam nepieciešamajiem instrumentiem, bet zināšanām, kas vajadzīgas, lai veiktu darbu, kas saistīts ar intelektu un skaitļiem. “Obligātā literatūra” informē ne tikai par biznesa literatūru, bet arī psiholoģijas un pašpalīdzības jautājumiem. Numura tēma allaž aktuāla, bet “Portrets” stāsta par izcilniekiem jau minētajā biznesa nozarē. Iespējams, ka tos, kuri vēlas uzsākt kaut ko savu, iedvesmos rubrika “Labs bizness”, bet cilvēkresursu jautājums “Personāla attīstības” sadaļā. Žurnālā arī  psiholoģijas nozares jautājumi, “Naudas idejas”, stila un jaunāko tendenču apraksts un citas lietas. Pieejams arī elektroniskajā versijā.

“Konteksts” savās lappusēs ievieto slejas par aktuālu literatūru, intervijas ar jauniznākušu grāmatu autoriem un citiem rakstniekiem, romānu fragmentus, esejas un stāstus. Dzejnieki še publicē savus pantus, notiek sarunas par literatūru, kritiķu un literatūras zinātnieku viedokļu izpausmes. Varam lasīt recenzijas un ar informāciju par literatūras aktivitātēm.

“Latvijas Arhitektūra” rubrikā “Process” atspoguļo vienādas nozīmes būvju dažādību. “Hronika” stāsta par visiem svarīgākajiem notikumiem Latvijas arhitektūrā. Tostarp – izdevumiem, izstādēm, objektiem un arīdzan aizsaulē aizgājušiem arhitektiem. Intervijās sarunas noris par arhitektu darbu un viņu lolojumiem ēku veidolā. “Apskatā” – izcilākās esošās un topošās Latvijas būves. “LA. Māja” ir stāstījums par visai veiksmīgiem arhitektoniskiem risinājumiem kādā noteiktā rajonā ar savu vēsturi un tradīcijām. “LA. Interjers”, protams, pievēršas mājas iekārtojumam ne tikai no iekštelpu skatījuma, bet arī ārējās apdares detaļām. “LA.Vide” pievēršas ekoloģisku materiālu veiksmīgai izmantošanai. “LA.Dizains” aptver jautājumus, kas ne vienmēr saistīti tieši ar būvēm. Bet rubrika ”Ārzemēs” sekojoši informē par ārvalstu arhitektu veiksmēm un neveiksmēm. “Projektos” aptverts skatījums uz nākotnes būvēm. Vēl te lasām par dizaina un arhitektūras vēsturi un mantojumu. Rakstu noslēgumā ievietoti kopsavilkumi angļu valodā.

“Leģendu” rubrikā “Mantojums” aprakstīti senāki un ne tik seni notikumi. “Personības kods” par īpašiem (gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē) cilvēkiem. Piemēram par vienu no PSRS pārvaldniekiem – Ņikitu Hruščovu. Rubrika “Gadsimta lieta” pievēršas senākiem notikumiem. Laikiem, kad vadīja monarhi – karaļi, karalienes un viņu favorīti. Žurnāla veidotāji pievērsušies arī aviācijas, naudas un simbolu tēmai. Tepat mūs pārņem kino vāra ar stāstiem par leģendārām filmām. Rubrikā “Izstāde” par Expo brīnumiem. “Svarīga vieta” informē par mistiskām un mītiskām pilsētām. “Kara stāsti” informē ne tikai par kara notikumiem Eiropā, bet arī citu tautu politiski vēsturiskām domstarpībām un kaujām. “Laikmets” – par kādu konkrētu laika periodu, sabiedrības grupām un laikmeta personībām. Sadaļā “Dosjē” arī par senām kultūrām un reliģijām. Žurnālā iekļauts arī grāmatu apskats un lapa, kuras nosaukums ir “Elks” un kurā stāstīts par kādu labi pazīstamu cilvēku.

Mājas Viesis” stāsta par iedvesmas lietām, aktuālām tēmām, piemēram mācībām attālināti. Arī par pasaules notikumiem. Pazīstami cilvēki tiek intervēti rubrikā “Numura saruna”. Nozīmīgas zināšanas par šobrīd svarīgiem jautājumiem sniedz “Numura temats”. Rubrikā “Saimnieka faktors” stāstīts par Daugavpils cietokšņa restaurācijas darbiem. “Masku laikā” par attiecīgās tēmas vēsturi. “Neizdomāti stāsti” par nezināmiem, bet interesantiem cilvēkiem, kuru dzīvesstāsti mums būtu jāzina. Savukārt, “Leģenda” vēsta par izcilām pasaules personībām, atklājot maz zināmus faktus. Rubrika “Attiecības” – par intīmiem un mazāk intīmiem momentiem. “Zaļā istaba” – par plastmasas šķirošanu, bet “Virtuves karalis” par šokolādes izmantošanu visdažādākajās receptēs. Izklaidei arī horoskopi, anekdotes un krustvārdu mīkla.

“Padoms Rokā” izdevumā “Stiprs+Vesels” pievēršas imunitātes un veselības tēmai, sevis stiprināšanai, sporta priekam, dzīvošanai saskaņā ar sevi un ēšanas priekam. Jo īpaši jāpiemin, ka te ievietotas noderīgu recepšu lappusītes. Bet, kas notiek “Siltumnīcā” – par to, kā to uzbūvēt, no kā tāda sastāv, kur un ko audzējam, kā kopt iestādīto un novākt ražu. 

Praktiskais Latvietis” turpina sniegt informāciju par aktualitātēm un noderīgo – jaunumiem, pasākumiem, idejām un pieredzi. “Tiesību skola” noderēs tiem, kam jākārto juridiska rakstura jautājumi. “Dārza kopšana” par pavasarī īpaši svarīgajiem stādīšanas darbiem. “Saimnieka pieredze” par mājas uzturēšanu kārtībā. “Saimnieces viedoklis” par sevis palutināšanu ar dažādiem gardumiem. Jo īpaši aktuāla rubrika ir “Veselības stiprināšana”. Bet sadaļa “Informācija” ataino visīpatnējākos lasītāju jautājumus sniedzot visinteresantākās atbildes. “Brīvbrīdī” un “Veiksmes kalendārā” meklējat mirkli atpūtas.

Žurnāls “Saimnieks” jau vairākus gadus informē tādu auditoriju, kā lauksaimniekus. Viņu devīze ir “Esi saimnieks savā zemē!” Te aptvertas zemes un lopu kopēju ziņas kā Latvijā, tā Eiropas Savienībā. Rubrika “Saimnieka ikdiena” ietver stāstījumu par jaunajiem zemniekiem. “Aktuāli” par likumiem un noteikumiem, kas jāievēro zemniekiem. Tepat arī informācija par to, kā sakārtot savas finanses. Sadaļā “Ražība” – agronomu padomi, citu fermeru un zemes dotā labuma ražotāju ieteikumi. “Saimnieka tehnikas” vairākās lappusēs informē par jaunākajām un labākajām lopu un zemes kopšanas tehnikas iespējām. “Saimnieks lopkopis” -  par mājlopu audzēšanu un kopšanu.

“Santa”  -  žurnāls skaistā ietvaram. Šeit atrodamas pastāvīgas rubrikas – “Redaktores sleja”, “Atsauksmes”, “Kultūras jaunumi” un “Redakcijas atradumi”. Sarunas ar interesantām personībām, rubrikā “Viņa” un “Īsumā par svarīgāko”. Arī šeit stāstu par dzīves krustcelēm stāsta populāri cilvēki. “Iedvesmai” par līderu dzīves ceļiem un padomiem. “Leģenda”’. Tas ir stāsts par izciliem cilvēkiem. Tostarp, rakstniekiem. Lai gūtu iedvesmu noderēs arī rubrika “Izaugsmei”. Vīrieša skatījumu uz pasauli atklāj rubrika “Viņš”, tāpat kā numura “Intervija”. Žurnāla pēdējās lappusēs tā autori pievēršas “Skaistuma”, “Modes”’, “Garšīgu” lietu un “Interjera” tēmām. Pašā noslēgumā – “Redakcijas atradumi”.

“SestDienu” jau iecienījuši daudzi mūsu bibliotēkas lasītāji. Aktuālākais redzams rubrikā “Šonedēļ”. Rubrika “Priekšā” arī atrodas sākuma lappusēs un arīdzan pievēršas aktualitātēm visdažādākajās un interesantākajās jomās, tās paužot ar interviju starpniecību. “Sestdienas salonā” ir cilvēki, kas ir savas jomas un nozares izcili zinātāji. “Pasaulē” – strīdīgi jautājumi par to, kā pasaules notikumi ietekmē kā ārvalstu, tā Latvijas iedzīvotājus. Kā allaž, arī rubrikā “Fokusā” svarīgas tēmas. Bet “Politika” intriģē ar būtiskiem jautājumiem politiķu izvēlē un viņu lēmumos. “SestDiena” pievēršas arī sporta, dabas aizsardzības, kultūras un izklaides jautājumiem.

Žurnāls “Una” ietver intervijas ar Latvijas kultūrai nozīmīgiem cilvēkiem. Ne tikai dāmām , bet arī vīriešu kārtas māksliniekiem, biznesmeņiem, mūziķiem un citu profesiju pārstāvjiem. Arī izciliem cilvēkiem citās nozarēs. Žurnāls ietver attiecību, emocionālās veselības, karjeras, skaistuma, veselības un izklaides tēmas. Tepat arī aktuāli jautājumi par modernām tēmām. Arīdzan savu labsajūtu caur apkārtējo vidi, uzturu un citām lietām, kas uztur mūsu garu možu.

Лилит” ir dzīvesstila žurnāls krievu valodā ar savu “viesistabu”  interesantām personām – radošiem un mazāk radošiem cilvēkiem, kas atstājuši savas pēdas kopējā dzīves telpā. Te lasāmas izzinošas intervijas. Žurnāla veidotāji iepazīstina ar Latvijas un Krievijas kultūras personībām, modi, sevis garīgu un fizisku kopšanu, vēsturisku informāciju un tik jūtīgu tēmu, kā mīlestību. Žurnāla beidzamajās lappusēs – neliels ieskats jaunajās grāmatās un horoskopi.

Ieva Mūrniece,
Ulbrokas bibliotēkas bibliogrāfe

 

Ulbrokas bibliotēkas 2020.gadam abonētie laikraksti un žurnāli

Ulbrokas bibliotēkā 2019. gadam abonētie laikraksti un žurnāli

Ulbrokas bibliotēkā 2018. gadam abonētie laikraksti un žurnāli

Ulbrokas bibliotēkā 2017. gadam abonētie laikraksti un žurnāli

Laikraksti un žurnāli Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkā 2016.gadā

Laikraksti un žurnāli Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkā 2015.gadā

Laikraksti un žurnāli Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkā 2014.gadā

Laikraksti un žurnāli Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkā 2013.gadā

LAIKRAKSTI UN ŽURNĀLI STOPIŅU NOVADA ULBROKAS BIBLIOTĒKĀ 2012.GADS

LAIKRAKSTI UN ŽURNĀLI STOPIŅU NOVADA ULBROKAS BIBLIOTĒKĀ 2011.GADS 

LAIKRAKSTI UN ŽURNĀLI STOPIŅU NOVADA ULBROKAS BIBLIOTĒKĀ 2010.GADS

Atpakaļ