Navigācija

Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija - 2017

 

Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas grāmatu kolekcija 2017. gadā

 

Starts “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2017” ekspertiem

Maijs Latvijā sākas ar mums nozīmīgu svētku dienu – Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu. Šajos svētkos ir aizsākta ļoti skaista tradīcija “Baltā galdauta svētki”. Šogad lielisku iespēju “Baltā galdauta svētkos” būt kopā ar iedzīvotājiem un citām novada iestādēm piedāvāja Stopiņu novada dome, kas bija laba iespēja ārpus ikdienas darba satikt jau esošos un potenciālos bibliotēkas lasītājus, kā arī radoši darboties. Pie Sauriešu bibliotēkas visi interesenti varēja gan izgatavot sev grāmatzīmi, gan iepazīties ar lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija” norisi bibliotēkā un lasītāju balsojumu par 2016.gada kolekcijas grāmatām.

Šogad Sauriešu bibliotēka turpina iesaistīties šajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas programmā un piedāvā iespēju ikvienam kļūt par ekspertu, t.i., piedalīties “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2017” izlasot kolekcijas grāmatas atbilstošā vecuma grupā un sniegt savu vērtējumu. Grāmatu kolekcija tiek piedāvāta piecās vecuma grupās: 5+, 9+, 11+, 15+ un Vecāku jeb tiem, kuri jau ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

Šogada kolekcija ir ļoti interesanta piedāvājot gan jautrus, interesantus stāstus pašiem mazākajiem lasītājiem, gan piedzīvojumu bagātu pasauli, gan attiecību līkločus, gan fantāziju par nākotni jauniešiem un pieredzējušākiem lasītājiem.

Ja vēlaties kļūt par programmas dalībnieku, gaidīsim Sauriešu bibliotēkā! Ar 2017.gada grāmatu kolekciju var iepazīties bibliotēkā vai augstāk redzamajā saitē.

Fotomirkļos “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas 2016” noslēguma pasākums: http://stopini.lv/lv/kultura/sauriesu-biblioteka/galerijas/tresie-stopinu-novada-salasisanas-svetki un Sauriešu bibliotēkas dalība “Baltā galdauta svētkos”: http://stopini.lv/lv/kultura/sauriesu-biblioteka/galerijas/sauriesu-biblioteka-balta-galdauta-svetkos.

Kristīne Cimdiņa
Sauriešu bibliotēkas vadītāja

(29.05.2017.)

Atpakaļ