Navigācija

RAC Līči

 

RAC "Līči" valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā ir slēgts apmeklētājiem klātienē.

* * *
Adrese: RAC "Līči", Līči, Stopiņu novads, LV-2118
Tālr.: 25125231
E-pasts: rac.lici@stopini.lv

Vadītāja: Zanda Pelše

Darba laiks:
Otrdienās no plkst. 14.45-21.00
Trešdienās no plkst. 14.45-19.00
Ceturtdienās no plkst. 14.45-21.00
Sestdien no plkst. 11.00-21.00

Radošās attīstības centra "Līči" nolikums

Facebook lapa: https://www.facebook.com/dc.lici/

GALERIJAS         PASĀKUMU ARHĪVS

Pirmdienās 18:00-20:00 interesenti laipni aicināti uz nūjošanas nodarbībām! Kopīgajai nūjošanai pieejami desmit nūju pāri. (Nūjošanas nodarbību laikā RAC slēgts).

* * *

25. februārī tiešsaistē notiks brīvprātīgā jaunieša Mansura prezentācija par savu valsti - Azerbaidžānu

25.februārī būs iespēja noklausīties RAC "Līči" brīvprātīgā jaunieša Mansura Hasanzadas prezentāciju par savu valsti - Azerbaidžānu un to, kā un kāpēc viņa brīvprātīgā darba prakse ir atvedusi uz Latviju. 

Plkst. 17.00 prezentācija notiks latviešu un krievu valodā, bet plkst. 19.00 notiks prezentācija latviešu un angļu valodā. Lai saņemtu piekļuves saiti, aicinām rakstīt uz e-pastu: rac.lici@stopini.lv

Zanda Pelše
RAC “Līči” vadītāja
(23.02.2021.)

 

Janvāris RAC “Līči”

Kad radošās attīstības centra telpas ir tukšas un klusas, kad ceram un gaidām situācijas uzlabošanos, darbs nav apstājies, bet turpinās… taču ne tā kā agrāk. 

Cilvēku klātbūtne radošās attīstības centrā ir neatņemama darbības sastāvdaļa, taču šobrīd tas nav iespējams. Gaidot darbu atsākšanos, ir veikta gan telpu ģenerāltīrīšana, gan “uzcelti sniega kalni”, tīrot teritoriju, gan konstruētas jaunās mēbeles, kas ir gatavas apmeklētāju uzņemšanai. 

Paralēli administrēšanas darbiem turpinās konsultācijas par dažādiem jautājumiem, sazinoties telefoniski vai internetā, tai skaitā iesniegumu sagatavošana, rakstīšana, nogādāšana Stopiņu novada domē, saziņa ar RAC apmeklētājiem utt. Tāpat ir iespējams turpināt lasīt laikrakstus un žurnālus, tikai saņemot savādāk – kastītē pie RAC. 

Arī visi RAC turpina sadarbību, taču tagad attālināti. Tiek izmēģinātas dažādas platformas, to iespējas tālākajiem darba plāniem, tvertas iespējas tālākizglītībai un jaunu prasmju un zināšanu ieguvei.
Sadarbībā ar citiem radošās attīstības centriem un ESK projekta “Vienoti atbalstam” brīvprātīgajiem jauniešiem aicinājām Stopiņu novada iedzīvotājus piedalīties ziemas foto konkursā - iemūžinot šo ziemu, lai to atcerētos ne tikai ar ierobežojumiem, sniega tīrīšanu, slideniem ceļiem, bet arī ar skaistām, sniegotām atmiņām. Ir saņemti e-pasti ar patiešām brīnišķīgām fotogrāfijām, kuras tiek apkopotas, lai izveidotu albumu ar ziemas stāstu fotogrāfijās.

Šī brīža situācijā, kad nūjojam atsevišķi, bet domās kopā, Līču nūjotāji dalās ar noieto kilometru skaitu un mežā pavadītajām stundām, lai iedvesmotu viens otru un aicinātu arī citus stiprināt savu veselību, izmantojot kustības un mūsu apkārtnes iespējas būt svaigā gaisā. Katru nedēļu rezultāti tiek apkopoti un publicēti. Tas iedvesmo nūjotājus, veicina komunikāciju, iedrošina un ļauj būt “kopā attālināti”. Tam palīdz izveidotā Whats App sarunu grupa, kurā ir iespēja sarunāties, dalīties priekos un bēdās, nūjošanas rezultātos, ar skaistām fotogrāfijām un lieliskām receptēm utt.  
RAC aktīvākie apmeklētāji turpina savu darbošanos attālināti, uzsākot jaunu aktivitāti – “Sarunas par teātri”. Visi kopā, bet attālināti skatoties vienu teātra izrādi, kas ir pieejama internetā, tad organizējot dalīšanos sajūtās un iespaidos.

“Covids mums ir atņēmis iespēju satikties”, bet tas nav “atņēmis iespēju būt kopā”, būt aktīviem, pozitīviem un darbīgiem. Jā, citā formātā, bet tomēr kopā.

Zanda Pelše,
RAC “Līči” vadītāja
(28.01.2021.)

Ziemas stāsts fotogrāfijās

Stopiņu novada Radošās attīstības centri kopā ar ESK projekta “Vienoti atbalstam” brīvprātīgajiem jauniešiem aicina Stopiņu novada iedzīvotājus piedalīties ziemas foto konkursā - iemūžināt šo ziemu, lai to atcerētos ne tikai ar ierobežojumiem, bet arī ar skaistām, sniegotām atmiņām.

Aicinām fotogrāfijas sūtīt līdz 29. janvārim uz radošo attīstības centru e-pastiem: rac.cekule@stopini.lv; rac.lici@stopini.lv; rac.sauriesi@stopini.lv; rac.ulbroka@stopini.lv; rac.upeslejas@stopini.lv.

Sniegotāko fotogrāfiju autoriem būs pārsteiguma balviņas.

 

Atpakaļ