Navigācija

RAC Cekule

 

RAC "Cekule" valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā ir slēgts apmeklētājiem klātienē.

+ + +

Adrese: Cekules iela 8, Cekule, Stopiņu novads, LV-2118
Vadītāja: Olga OSIPOVA
Tālr.: 28317417
E-pasts: rac.cekule@stopini.lv

Darba laiks:
Pirmdienās no plkst.14:00 – 20:30
Otrdienās no plkst.14:00 – 20:30
Ceturtdienās no plkst.14:00 – 20:30
Piektdienās no plkst.14:00 – 21:30
Sestdienās no plkst.11:00 – 16:30
Trešdien, svētdien – slēgts.

Radošās attīstības centra "Cekule" nolikums

Facebook lapa: https://www.facebook.com/dc.cekule

GALERIJAS   :   PASĀKUMU ARHĪVS   :   VIDEO: RAC ''Cekule'' - vietējās kopienas pulcēšanās un darbošanās vieta

Februāris RAC “Cekule”

Februārī turpinājās individuāla apmeklētāju pieņemšana radošajā attīstības centrā “Cekule” , skolēniem, jauniešiem un pieaugušajiem tika sniegts nepieciešamais atbalsts un konsultācijas.
Trenažieru zālē tika veikts kosmētiskais remonts, nedaudz atsvaidzinot telpas krāsojumu un noformējumu.
14. februārī, neskatoties uz auksto laiku, jaunieši izrotāja Cekules ciemata galveno ielu un sporta laukumā bērniem un jauniešiem notika izklaides un spēles Valentīndienas noskaņās, ievērojot visas drošības prasības.

Olga Osipova
RAC “Cekule” vadītāja
(15.02.2021.)

 

Janvāris radošajā attīstības centrā "Cekule"

RAC “Cekule” aktīvi strādāja, neskatoties uz to, ka valstī ir ārkārtas situācija. 

Janvārī notika attālināts zīmējumu konkurss „Jaunā gada simbols”, visi zīmējumi tika atstāti RAC pastkastītē un ir apskatāmi RAC Facebook lapā. 

Mūsu ciematā notika RAC organizētais sniegavīru konkurss „Uzcel savu sapņu sniegavīru”, konkursā piedalījās gan jaunieši, gan bērni, kā arī aktīvie vecāki un pieaugušie. 

Ievērojot ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus (distancēšanās un maskas), RAC vērsās iedzīvotāji, kuriem bija nepieciešamība izprintēt kādu dokumentu vai bija nepieciešams izmantot datoru. 

Skolēniem, kuriem bija nepieciešami kādi materiāli mācību uzdevumu izpildei, bet janvārī veikalā tos nevarēja iegādāties, RAC izpalīdzēja izsniedzot no saviem krājumiem. 

RAC “Cekuel” vadītāja kopā ar atbildīgo personu apzināja visus ciemata seniorus, lai palīdzētu viņiem uzrakstīt iesniegumus dažādu pašvaldības pakalpojumu saņemšanai. 

Ciemata iedzīvotāji varēja saņemt grāmatas, jaunus žurnālus un laikrakstus, kā arī dažādas spēles bērniem un jauniešiem.

Kamēr nodarbības radošā attīstības centra telpās nenotiek,  tiek veikti lielie tīrīšanas darbu, kuros brīvprātīgi piedalījās arī ciema jaunieši. 

Izmantojot Whatsapp lietotni, notika „Māmiņas virtuves noslēpumu” nodarbības, kurās mēs turpinājām apgūt kulinārijas prasmes. 

29. janvārī RAC darbinieki piedalījās tiešsaistes seminārā „Labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošana kultūras darbā un psihohigiēna attālināta darba apstākļos”. 

Bērni un jaunieši piedalījās visu radošo attīstības centru kopīgi rganizētajā fotokonkursā,  un RAC “Cekule” bildes ir apskatāmas mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/dienascentrs.cekule 

Cerēsim, ka drīz mēs varēsim satikties visi kopā!
Olga Osipova
RAC “Cekule” vadītāja

(09.02.2021.)

 

 

Atpakaļ