RAC Cekule

 

 

Adrese: Cekules iela 8, Cekule, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2118
Vadītāja: Olga OSIPOVA
Tālr.: 28317417
E-pasts: rac.cekule@ropazi.lv

Darba laiks :
Pirmdienās – plkst. 14.00 – 20.30;
Otrdienās – plkst. 14.00 – 20.30;
Ceturtdienās – plkst. 14.00 – 20.30;
Piektdienās - plkst. 14.00 – 20.300;
Sestdienās – no plkst.14.00 – 20.30.

Radošās attīstības centra "Cekule" nolikums

Facebook lapa: https://www.facebook.com/dc.cekule

GALERIJAS   :   PASĀKUMU ARHĪVS   :   VIDEO: RAC ''Cekule'' - vietējās kopienas pulcēšanās un darbošanās vieta

Nodarbībam apmeklētāju skaits ierobežots līdz 10 cilvēkiem.

 

AKTIVITĀTES SEPTEMBRĪ

17. septembrī plkst. 17:00 "Brīnumu lauks”. Spēles tēma  – Leģendas  varoņi.

24. septembrī plkst. 17:00 nodarbības  ”Māmiņas  virtuves noslēpumi”. 

28. un 29. septembrī - Miķeldiena. Rudens kompozīciju izstāde Cekules centrā.

 

RAC Cekule darbs aprīlī

Aprīlis  sākās  ar Lieldienām, svētku noskaņojumu radīja  ciemata  noformējums  - jautras zaķu  ģimenes un izrotātie koku zaru. 
Aprīli var nosaukt arī par sporta mēnesi – iestājoties siltākas laikam, bērni un jaunieši katru dienu sporta laukumā spēlēja bumbu, paslēpes, brauca ar riteņiem un izmantoja āra trenažierus. 
Turpinot sporta laukuma labiekārtošanu, jaunieši iesniedza projketu Stopiņu novada domes finansēto projektu konkrusā par basketbola aprīkojuma uzstādīšanu.  
Putnu dienas sagaidot, jaunieši apskatīja pagājušajā gadā gatavotos putnu būrīšus un veica nepieciešamo remontu. 
24.aprīlī ciemata iedzīvotāji aktīvi piedalījās Lielajā talkā un kopīgiem spēkiem sakopām cietama apkārtni. 
Turpinājām veikt individuālu cilvēku pieņemšanu un pakalpojumu sniegšanu (veļas mazgāšana, datora un printera izmantošanu).

Olga Osipova
RAC “Cekule” vadītāja
(27.04.2021.)

 

Marts RAC “Cekule”

Ievērojot ārkārtas situācijas ierobežojumus  RAC  turpināja  iedzīvotāju  individuālo  pieņemšanu. Skolēniem un studentiem  bija nodrošināts  darbs ar datoru, printēšanas iespējas. Bija  arī iespējas izmantot veļas mazgāšanas  mašīnu. Bet martā notikā ne tikai ikdienas darbs.

8.martā RAC darbinieki individuāli apsveica Starptautiskajā sieviešu dienā ciemā dzīvojošās sievietes-seniores ar dzejoļiem, sirsnīgiem vārdiem un gardumiem.
14.martā sporta laukumā notikā tradicionālā salmu lelles dedzināšana noslēdzot Meteņu laiku. Salmu lelli izgatavoja  Cekules ciema jaunieši  Jevgēnijs Mogiļevcevs, Vitālijs Zakrevskis un Niks Beļakovs, izrotāja  Aksana Kiseļova un Svetlana Freisa. 

No 25.marta, Marinas Lisenko vadībā, iesākas ciemata teritorijas rotašāna Lieldienām, ir sagatavotas jaunas kompozīcijas, kurus var apskatīt Cekules ciemā un arī RAC Facebook kontā.
Cerēsim, ka aprīlī uzlabosies situacija ar COVID-19, un mēs varēsim pavadīt daudz jaukus un interesantus  pasākumus kopā.

Olga Osipova
RAC “Cekule” vadītāja
(31.03.2021.)

 

Februāris RAC “Cekule”

Februārī turpinājās individuāla apmeklētāju pieņemšana radošajā attīstības centrā “Cekule” , skolēniem, jauniešiem un pieaugušajiem tika sniegts nepieciešamais atbalsts un konsultācijas.
Trenažieru zālē tika veikts kosmētiskais remonts, nedaudz atsvaidzinot telpas krāsojumu un noformējumu.
14. februārī, neskatoties uz auksto laiku, jaunieši izrotāja Cekules ciemata galveno ielu un sporta laukumā bērniem un jauniešiem notika izklaides un spēles Valentīndienas noskaņās, ievērojot visas drošības prasības.

Olga Osipova
RAC “Cekule” vadītāja
(15.02.2021.)

 

Janvāris radošajā attīstības centrā "Cekule"

RAC “Cekule” aktīvi strādāja, neskatoties uz to, ka valstī ir ārkārtas situācija. 

Janvārī notika attālināts zīmējumu konkurss „Jaunā gada simbols”, visi zīmējumi tika atstāti RAC pastkastītē un ir apskatāmi RAC Facebook lapā. 

Mūsu ciematā notika RAC organizētais sniegavīru konkurss „Uzcel savu sapņu sniegavīru”, konkursā piedalījās gan jaunieši, gan bērni, kā arī aktīvie vecāki un pieaugušie. 

Ievērojot ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus (distancēšanās un maskas), RAC vērsās iedzīvotāji, kuriem bija nepieciešamība izprintēt kādu dokumentu vai bija nepieciešams izmantot datoru. 

Skolēniem, kuriem bija nepieciešami kādi materiāli mācību uzdevumu izpildei, bet janvārī veikalā tos nevarēja iegādāties, RAC izpalīdzēja izsniedzot no saviem krājumiem. 

RAC “Cekuel” vadītāja kopā ar atbildīgo personu apzināja visus ciemata seniorus, lai palīdzētu viņiem uzrakstīt iesniegumus dažādu pašvaldības pakalpojumu saņemšanai. 

Ciemata iedzīvotāji varēja saņemt grāmatas, jaunus žurnālus un laikrakstus, kā arī dažādas spēles bērniem un jauniešiem.

Kamēr nodarbības radošā attīstības centra telpās nenotiek,  tiek veikti lielie tīrīšanas darbu, kuros brīvprātīgi piedalījās arī ciema jaunieši. 

Izmantojot Whatsapp lietotni, notika „Māmiņas virtuves noslēpumu” nodarbības, kurās mēs turpinājām apgūt kulinārijas prasmes. 

29. janvārī RAC darbinieki piedalījās tiešsaistes seminārā „Labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošana kultūras darbā un psihohigiēna attālināta darba apstākļos”. 

Bērni un jaunieši piedalījās visu radošo attīstības centru kopīgi rganizētajā fotokonkursā,  un RAC “Cekule” bildes ir apskatāmas mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/dienascentrs.cekule 

Cerēsim, ka drīz mēs varēsim satikties visi kopā!
Olga Osipova
RAC “Cekule” vadītāja

(09.02.2021.)

 

 

Atpakaļ