Navigācija

Dienas centrs SAURIEŠI

 

Adrese:  Burtnieku iela 7-1A, Saurieši, Stopiņu novads, LV-2118

Vadītāja Aija ŠIBAJEVA
Tālr.: 67956786
E-pasts: dc.sauriesi@stopini.lv

Darba laiks:  
Otrdienās no plkst.12:00 - 20:00
Trešdienās no plkst.12:00 - 20:00
Ceturtdienās no plkst.12:00 - 20:00
Pektdienās no plkst.12:00 - 20:00 
Sestdienās no plkst.9:00 - 17:00 
Svētdien, pirmdien - slēgts.

Dienas centra "Saurieši" nolikums.

GALERIJAS    PASĀKUMU ARHĪVS

 

Sauriešu dienas centrā novembrī

1.novembrī no plkst. 14.00-18.00 Gliter tetovējumi. Nodarbības vada Amanda Anusāne.
5.novembrī no plkst. 15.00-17.00 sienas kolāžu veidošana no floristikas materiāliem.
6., 13., 20.; 27.novembrī plkst. 15.30 Stopiņu novada domes finansēts projekts “Pirms izmet- padomā!” Projekta moto – “Domājam –  darām - mēģinām dzīvot zaļi”. Būs iespēja  izgatavot iepirkuma maisiņus vai somu dažādu produktu līdznešanai, dažādus sīkumu glabāšanas trauciņus, atstarotājus, kas noder ikdienā, nodarbības vada Silvija Eriņa.
8.novembrī no plkst. 15.00-18.00 zīmējumi ar hennu. Nodarbības vada Amanda Anusāne.
12.novembrī no plkst. 15.00-17.00 galda kartiņu- dāvaniņas (mājiņas) veidošana.
16.novembrī plkst.13.00 Jauniešu Futbola komanda “Saurieši” sanāk uz futbolistu dienu. Prezentācija par iepriekšējiem gadiem, sasniegumiem un pašreizējās futbola komandas mērķiem. Kafijas pauze un dalīšanās pieredzē ar jauniešiem un bērniem.
19.novembrī no plkst. 15.00-17.00 floristikas nodarbības – galda dekoru veidošana, Ingunas Knodzes vadībā.
22.novembrī no plkst.15.00 meteorīti, to rašanās vēsture un katram būs iespēja apskatīt, aptaustīt īstus meteorīta gabaliņus.
23.novembrī no plkst. 11.00-13.00 “Jauno fiziķu skola”. Stopiņu novada domes finansēts projekts. Nodarbības vada Dace Siliņa.
23.novembrī no plkst. 14.00-15.00 un 30.novembrī no plkst.12.00-13.00 angļu sarunvalodas nodarbības. Nodarbības vada  EBD veicēja Anastasija Maherramova Eiropas Solidaritātes korpusa projekta  “Vienoti atbalstam” ietvaros.
28.novembrī no plkst.16.00 prezentācija par vikingu kuģiem, filma.
29.novembrī no plkst. 14.00-16.00 sveču gatavošana. Nodarbības vada Amanda Anusāne un Anastasija Maherramova.
Sestdienās multfilmu dienas bērniem latviešu valodā.
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās galda spēļu pēcpusdienas.
Jauniete Amanda aicina jauniešus vecumā no 18-30 gadiem uz dienas centru Saurieši, lai   uzsāktu rakstīt jauniešu projektu un iesniegtu Jaunatnes aģentūrā programmā "Eiropas Solidaritātes korpuss", gaidām no jums idejas, kuras visi kopīgi varētu realizēt Stopiņu novadā, palīdzētu  risināt vietējai sabiedrībai aktuālus izaicinājumus.

 

Sauriešu dienas centrā oktobrī

18.oktobrī plkst. 15.00 Eiropas Brīvprātīgā darba veicējas Šebnem prezentācija par savu valsti  Turciju Eiropas Solidaritātes korpusa projekta  “Vienoti atbalstam” ietvaros.
9.; 16.; 23.; 30.oktobrī plkst. 16.00 Stopiņu novada domes finansēts projekts “Pirms izmet- padomā!” Projekta moto- Domājam – darām- mēģinām dzīvot zaļi. Būs iespēja  izgatavot pašiem savus stilīgus dizaina iepirkuma maisiņus vai somu dažādu nopirkto produktu līdznešanai, dažādus sīkumu glabāšanas trauciņus, atstarotājus, kas noder ikdienā. To visu varēs pašūt no jaunām un otrreizēji lietojamām mantām, kuras šķiet jau nevajadzīgas un papildināsim ar dekoriem. Nodarbības vada Silvija Eriņa.
Jauno fiziķu skola. Ar praktisku eksperimentu un darbību palīdzību varēs uzzināt pasaulē esošas likumsakarības- pārsteidzošus brīnumus, kas atspoguļo neparasto pasaules uzbūvi. 26.oktobrī no plkst. 11.00- 13.00 Stopiņu novada domes finansēts projekts. Nodarbības vada Dace Siliņa.
31.oktobrī no plkst. 15.00 – 17.00 dekors no kirbjiem, sausziediem un ziediem. Floristikas nodarbības Ingunas Knodzes vadībā.
17.oktobrī no plkst. 14.00- 18.00 Stikla apgleznošana
11.oktobrī no plkst. 14.00- 18.00 Gliter tetovējumi. Nodarbības vada Amanda Anusāne.
11.; 25.oktobrī no plkst. 16.00- 17.00 angļu sarunvalodas nodarbības vada EBD veicēja Anastasija Maherramova Eiropas Solidaritātes korpusa projekta  “Vienoti atbalstam” ietvaros.
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās galda spēļu pēcpusdienas kopā ar EBD veicēju Anastasiju Maherramovu.
5.oktobrī Ekskursija “Kurzemes smeķis”. Izbraukšana no Sauriešiem 8.00 - dosimies uz Z/S Strēlnieki degustēt un apskatīt lielogu dzērvenes, melleņu audzēšanu, uzņēmumā Safori Alfa ekskursija un smiltsērkšķu kokteiļu dzērienu degustācija, ekskursija pa Tukuma pilsētu, viesosimies Pure Chocolate Šokolādes muzejā, pašu rokām pagatavosim konfektes, degustēsim dažādas konfektes, pabūsim Barkānu ģimenes izveidotā uzņēmumā, kas nodarbojas ar dažādu dzērienu ražošanu. Atgriešanās mājās 21.00.

 

Aizkustinošie un neaizmirstamie brīži kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem

Mēs, Sauriešu dienas centra apmeklētāji un darbinieki,    ar skumjām un  asarām acīs pavadījām uz Spāniju savu bijušo brīvprātīgo jaunieti Jesiku Jimenez, kura pie mums ciemojās vienu mēnesi kopā ar savu māsu Noēliju Jimenez, abas jaunietes kā brīvprātīgās  pavadīja jaukus brīžus kopā  ar bērniem, spēlēja spēles, darbojās radoši, apceļoja Latviju, guva arī sev neaizmirstamus iespaidus. Kopīgi apmeklējām Mini zoodārzu “Brieži”, kur jaunietes apgleznoja bērniem sejiņas, bērni spēlēja spēles un jautri pavadīja  laiku cepot desiņas. Bērni katrs uz atvadām saņēma skaisti iepakotas dāvanas no Jesikas un Noēlijas.  Ceram arī nākošajā gadā sagaidīt ciemos abas jaunietes. Liels paldies abām jaunietēm par to, ka viņas regulāri atbrauc ciemos, darbojas ar bērniem un vienmēr seko dienas centra aktivitātēm arī no attāluma.

Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Vienoti atbalstam” ietvaros Ikšķiles “Jauniešu Telpas” brīvprātīgais jaunietis Nabils Bengaeid vadīja prezentāciju par savu valsti - Tunisiju, uzcienāja visus ar  nacionālo ēdienu un dejoja nacionālās  dejas un mācīja tās pasākuma dalībniekiem. Šis jaunietis regulāri apciemo dienas centru Saurieši un māca bērniem dažādas dejas un deju soļus. 

DC Saurieši vadītāja Aija Šibajeva

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija (paziņojums) atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamos izlietojumu.”

(26.09.2019.)

 

 

Sauriešu dienas centrā septembrī

7.septembrī plkst.14.00-15.00 atklātnīšu gatavošanas meistarklase.

7., 14.septembrī plkst.13.00-14.00 multfilmu skatīšanās bērniem.

9.septembrī plkst.15.00 prezentācija par Tunisiju, prezentē  brīvprātīgais jaunietis Nabils.

13.septembrī plkst.15.00-16.00 sveču gatavošana no vaska.

14.septembrī no plkst.14.00-15.00 rokassprādžu gatavošana.

27.septembrī plkst.14.00-15.00 pušķi no kļavu lapām.

Piektdienās no plkst.16.00-17.00 angļu valodas sarunvalodas nodarbības.

Ceturtdienās no plkst.16.00 galda spēļu pēcpusdienas.

04., 11., 18., 25.septembrī no plkst.18.30-20.00 nūjošanas nodarbības instruktora vadībā. Nūjas tiek nodrošinātas, sākums pie Sauriešu robežzīmes Upesleju pusē.

28.septembrī no plkst.11.00-13.00 Jauno fiziķu skola. Ar praktisku eksperimentu un darbību palīdzību varēs uzzināt pasaulē esošas likumsakarības- pārsteidzošus brīnumus, kas atspoguļo neparasto pasaules uzbūvi. Nodarbības vadīs Dace Siliņa Stopiņu novada domes finansēta projekta ietvaros.

 

Sauriešu dienas centrā viesojas brīvprātīgā jauniete, kura šeit strādāja pirms 3 gadiem

Augusts atnāca ar siltu , saulainu laiku un pārsteigumiem no Eiropas brīvprātīgā darba veicējiem, kuri darbojās Sauriešu dienas centrā pirms 3 gadiem. Tieši uz Ulbrokas ezera regati ieradās, un līdz septembrim ciemojās un darbojās ar bērniem Džesika un Noelija Jimenez no Spānijas.  Brīvprātīgajām jaunietēm paliks atmiņā mūsu novadā notikusī interesantā, atraktīvā Ulbrokas ezera regate, kurā  piedalījās Nigar, Sebnem un Noelija, un atbalstīja Artūrs ar padomu kā pareizi stūrēt plostu.  

Džesika un Noelija vienmēr atceras Sauriešu bērnus un ciemata iedzīvotājus un katru gadu viesojas pie mums. Izdomā jaunas aktivitātes un radošas nodarbības: seju apzīmēšana, sporta aktivitātes u.c.  Kopā ar bērniem izveidoja lielu foto rāmi, kur dodoties uz mini zoodārzu “Brieži” veiksim fotosesijas, lai būtu iespēja atcerēties interesanti pavadītos brīžus Sauriešu ciematā, kopīgas pastaigas un spēles. Paldies brīvprātīgajiem jauniešiem par viņu aktivitātēm un radošumu. 

Aija Šibajeva
Dienas centra “Saurieši” vadītāja

(28.08.2019.)

 

Sauriešu dienas centrā jūnijā

Bērniem un jauniešiem pēcpusdienās no plkst. 15.00 kopā ar EBD veicēju no Ukrainas Anastasiju sportiskas aktivitātes ārā, galda spēles.

4.jūnijā plkst. 15.00 Veselīga uztura ABC skolas vecuma bērniem.

12.jūnijā plkst. 15.00 filma “Paddingtona piedzīvojumi”.

13.jūnijā plkst. 15.00  angļu sarunvalodas nodarbības.

14.jūnijā plkst. 16.00 prezentācija par Azerbaidžānu vada EBD veicēja Nigjar, azerbaidžāņu kultūra, tradīcijas. 

19.jūnijā filma “Bēthovens”, pēc filmas pārrunas par dzīvniekiem, draudzību u.c. 

21.jūnijā plkst. 15.00 Jāņu vainagu pīšana. Līgo svētku tradīcijas, Jāņu rituāli.

28.jūnijā orientēšanās sacensības pa Sauriešu ciematu, dalībniekiem pārsteiguma dāvaniņas un saldumi.

 

 

Brīvprātīgo jauniešu aktivitātes Sauriešu dienas centrā

Dienas centrā “Saurieši” maija mēnesī aktīvi darbojās Eiropas brīvprātīgie jaunieši. Anastasija un Aleksandra prezentēja Ukrainu, pastāstīja par ukraiņu kultūru un tradīcijām, nobaudījām tradicionālos ēdienus. Bija iespēja apskatīt ukraiņu tradicionālos tērpus, izšuvumus, traukus u.c., kas ieinteresēja visus dienas centra apmeklētājus. Abas jaunietes ar savu prezentāciju devās arī uz Salaspils dienas centru, lai iepazīstinātu ar sevi un savu valsti, kultūru un tradīcijām. Salaspils dienas centra apmeklētāji ar lielu interesi darbojās arī jauniešu vadītajās radošajās darbnīcās - kreatīvā papīrmāksla.

Sauriešu dienas centrā viesojās brīvprātīgie jaunieši no citām valstīm:  Francijas - Sintija, Slovēnijas – Doroteja, un Portugāles - Katja. Sintija vadīja franču valodas stundu, kuras ietvaros mācījāmies elementāras frāzes franciski, uzzinājām interesantus faktus par Franciju, franču kultūru un tradīcijām. Kopīgi nobaudot medus kūku, bērni un jaunieši iemācījās dziedāt franciski apsveikumu dzimšanas dienā EBD veicējam Valentīnam un uzdeva interesējošus jautājumus. 

Interesanta bija prezentācija par Slovēniju, kuru vadīja Doroteja. Visi kopā gatavoja kūkas, cepa un degustēja, apmeklētāji aktīvi iesaistījās sarunās un uzdeva jautājumus par Slovēniju. Katja  no Portugāles  iepazīstināja ar sevi, ar savu valsti un portugāļu valodu. Šajās trijās dienās  uzzinājām daudz jauna par citām valstīm, to kultūrām un tradīcijām. 

Brīvprātīgā jauniete Anastasija kopā ar Irinu Šmiģeļsku vadīja interesantu nodarbību par kosmosa rašanos - kā radās Zeme, kā dabā parādījās dažādas krāsas, par planētām, par meteorītiem un akmeņiem. Bija iespēja katram aptaustīt un izjust savās rokās dažādu akmeņu enerģiju. Nodarbībās aktīvi piedalījās un palīdzēja arī brīvprātīgie jaunieši no Turcijas  Sarhad, Nila, Ebnem un Nigjar no Azerbaidžānas. 

Aija Šibajeva
Sauriešu dienas centra vadītāja

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija (paziņojums) atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamos izlietojumu.”

(22.05.2019.)

 

Sauriešu dienas centrā maijā

11.maijā plkst. 12.30 pagatavosim dāvanas – rokassprādzes māmiņām un apsveikumus kvilling tehnikā.

18.maijā plkst. 12.30  pavasarīgas glezniņas-kolāžas.

Piektdienās plkst. 15.00  brīvprātīgās jaunietes Anastasijas un citu brīvprātīgo jauniešu organizētās nodarbības, āra aktivitātes, stafetes, futbols, orientēšanās, pastaigas kopā ar bērniem un jauniešiem. 

15.maijā plkst.16.00 Starptautiskā ģimenes diena, kopīgi noskatīsimies izvēlēto filmu un parunāsim par labestību vienam pret otru, par cieņu pret vecākiem un pieaugušajiem u.c.  

17.maijā plkst. 16.00 prezentācija par Slovēniju.

18.maijā plkst.14:00 Eiropas brīvprātīgo jauniešu no Francijas organizēts pasākums: dejas un franču valodas nodarbības.

21.maijā plkst.16.00 Pasaules diena "Kultūras daudzveidība dialogam un attīstībai" organizē Brīvprātīgie jaunieši.

 

Sauriešu dienas centrā aprīlī

11., 18., 25.aprīlī plkst. 16.00 informācijas apkopošana par Stopiņu novadu un apkārtni, kur kopīgi varam pavadīt brīvo laiku, par Vecrīgu un Rīgu, lai maija mēnesī dotos kopīgās ekskursijās, pārgājienos.
13.aprīlī plkst. 13.00 Ukraiņu kultūras pēcpusdiena, Sauriešu ciemata  bērnu un jauniešu sagatavota prezentācija par novadu, Latviju. 
16.aprīlī plkst. 15.30 Lieldienu zaķu, olu krāsošana-dekorēšana.
17.aprīlī plkst. 15.30 Lieldienu galda dekora gatavošana. 
20.aprīlī plkst. 12.30 putniņi no dzijas materiāla. Nodarbības vada Aivita Nasedkina.
30.aprīlī plkst. 15.30 puķu un salātu dēstīšana podiņos.
Galda spēles darba dienās pēcpusdienās no plkst. 14.00
Piektdienās, plkst. 15.30 Kinovakaru pēcpusdienas. Tēmas: par dzīvniekiem, par draudzību, par ceļojumiem. Pēc filmu noskatīšanās kopīgas pārrunas par attieksmi pret vecākiem cilvēkiem, dzīvniekiem, labdarību, draudzību u.c. tēmām.
Sestdienā (datums un laiks  tiks precizēts vēlāk) Eiropas brīvprātīgie jaunieši no citiem novadiem un pilsētām ciemosies dienas centrā ar savām aktivitātēm, kopīga tējas pauze, sarunas un dalīšanās iespaidos, pieredzes stāsti, dejas.
Aprīļa mēnesī izvēlēsimies tēmu un iestudēsim lugu darba dienu vakaros, spēlējot spēles un mācoties ukraiņu un angļu valodas.

 

Brīvprātīgā jauniete no Ukrainas gadu darbosies Sauriešu dienas centrā

Dienas centrā Saurieši no 2019. gada 1. februāra biedrības “Nākotnes Tilts” Eiropas brīvprātīgā darba projekta ietvaros “Vienots Atbalstam”, nr.2018-1-LV02-ESC13-002383, uzsāka darboties brīvprātīgā jauniete Anastasija Maherramova no Ukrainas. Jauniete dienas centrā strādās vienu gadu. Jauniete ir ieinteresēta iepazīties ar mūsu tautas tradīcijām un kultūru, paceļot pa Latviju, piedalīties kultūras pasākumos un aktivitātēs. Anastasija noorganizēja  Eiropas brīvprātīgā darba veicējiem no Francijas, Ukrainas, Slovēnijas, Turcijas  un Portugāles pasākumu  un viesošanos Sauriešu dienas centrā un vadīja starpkultūru pēcpusdienu. Visiem patika, jautrās un atraktīvās dejas un iepazīšanās vienam ar otru. 

 
Jauniete plāno caur spēlēm un dejām mācīt ukraiņu un angļu valodu bērniem un jauniešiem. Jauniete vadīs  galda spēļu pēcpusdienas, āra aktivitātes, pārgājienus, prezentācijas par Ukrainu, ar bērniem iestudēs lugas u.c. aktivitātes. Jau marta mēnesī izlēmām piedalīties  “Zaļās jostas ” konkursā un kopīgi ar bērniem un Anastasiju iesniedzām pieteikuma anketu ar pagatavotajiem darbiem konkursam. Darba moto - “Domājam - darām - mēģinām dzīvot zaļi!”. Mūsu  darba mērķis – veicināt bērniemm domāt radoši, būt draudzīgiem videi, nelietot plastmasas maisiņus, glāzītes. No materiāliem, kurus izmetam atkritumu konteinerā (veci džinsi, T- krekli u.c.)- pagatavot unikālus, skaistus iepirkuma maisiņus. Šūšanas nodarbībās bērni realizēja savas idejas, sašujot maisiņus no drēbju atgriezumiem, džinsa gabaliņiem,  T- krekliem. Bērni ne tikai realizēja savas idejas, bet arī paši mācījās šūt uz šujmašīnām, apgūstot šūšanas iemaņas un prasmes. Pašu darinātie maisiņi ir unikāli, izturīgi un kalpos vēl ilgi, dodoties iepirkties. Palīdzēja bērniem apgūt šūšanas prasmes Silvija Eriņa. ( #TiraiLatvijai un #EsSakuArSevi)

  

Anastasija kopā ar citiem Brīvprātīgajiem jauniešiem no citām valstīm un biedrības “Nākotnes tilts“ vadītāju Aivi Šibajevu devās uz Upesleju internātpamatskolu-rehabilitācijas centru, kur  prezentēja ukraiņu kultūru un tradīcijas, pastāstīja par saviem iespaidiem un jaunietei  ļoti patika, ka bērni bija atvērti dialogam un  ar interesi uzdeva dažādus jautājumus. Skolā bija bērnu koncerts, viņi pastāstīja par savu skolu,  Latviju. Anastasija šajā skolā ir paguvusi viesoties jau trīs reizes un noteikti vēl dosies ar citām aktivitātēm uz šo skolu. 

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija (paziņojums) atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamos izlietojumu.”

(27.03.2019.)

 

Sauriešu dienas centrā martā

Nodarbības vada Ingūna Knodze:
6.martā plkst. 15.00 galda dekors – somiņa.

Nodarbības vada Aivita Nasedkina:
9.martā plkst. 12.30 dāvanu kastītes un aplokšņu pagatavošana.
16.martā plkst. 12.30 glezniņas no sausajiem ziediem, dekoriem uz auduma materiāla.
23.martā plkst. 12.30 mārīte un bitīte no filca materiāla.
30.martā plkst.13.30  Lieldienu dekors.

9.martā plkst. 14.30 prezentācija par Ukrainu, dejas un spēles bērniem un skolēniem kopā ar brīvprātīgo jaunieti Anastasiju. Tikšanās ar citiem EBD veicējiem no Ukrainas Borisu un Aleksandru.

Darba dienās no plkst. 14.00 pēcpusdienās galda spēles ar brīvprātīgo jaunieti Anastasiju.

16. un 23.martā plkst. 14.30 multiplikācijas filmu pēcpusdienas bērniem.

 

 

Sauriešu dienas centrā februārī

No 1. februāra uz 12 mēnešiem dienas centrā “Saurieši“ ierodas Eiropas brīvprātīgā darba veicēja no Ukrainas Anastasija Mageramova. Projektu koordinē biedrības  “Nākotnes tilts” vadītājs Aivis Šibajevs. Jaunietes mentors Ilze Gasperoviča.

14. februārī plkst. 15.00 gatavošanās Valentīndienai - radošas aktivitātes, spēles.

Darba dienās pēcpusdienās galda spēles ar brīvprātīgo jaunieti Anastasiju no Ukrainas.

No 18.-23. februārim biljarda turnīrs bērniem, skolēniem un jauniešiem.

No 11.-16. februārim galda futbola turnīrs bērniem, skolēniem.

9. februārī plkst. 14.30 diskotēka EBD veicēju sagaidot, bērnu priekšnesums, tējas galds.

16. un 23. februārī plkst. 14.30 dejas bērniem un skolēniem kopā ar brīvprātīgo jaunieti Anastasiju. 

Nodarbības sestdienās Aivitas Nasedkinas vadībā:
9. februārī plkst. 12.30 dekoratīvo sirsniņu- somiņu pagatavošana.
16. februārī plkst. 12.30 gada simbola – cūciņas gatavošana no filca materiāla.
23. februārī plkst. 12.30 dāvanu kastītes un aplokšņu gatavošana.

Nodarbības trešdienās Ingūnas Knodzes vadībā:
13.februārī plkst. 15.00 sirds forma no dabas  materiāliem - Valentīndienas kompozīcija.
20. februārī plkst. 15.00 galda dekors.
27. februārī plkst. 15.00 ziedu izgatavošana no dekoratīvajiem un dabas materiāliem.

 

 

Sauriešu dienas centrā 2019. gada janvārī

11. janvārī starptautiskā "Paldies" diena. Sagatavosim laba vēlējumus sev tuviem cilvēkiem, kuriem vēlamies pateikties ar mazo  vārdiņu "paldies"  mēģināsim sasildīt un iepriecināt apkārtējos.

05. janvārī plkst. 14.00 kolāžu veidošana.

12. janvārī plkst. 14.00 dekupāžas nodarbība.

18. janvārī plkst. 15.00 dekoru veidošana no klūgām.

19. janvārī plkst.14.00 papīra leļļu un apģērba izgriešana.

20. janvārī Barikāžu aizstāvju atceres diena. 

29. janvārī plkst.14.00 ziedu veidošana no kreppapīra.

25. janvārī plkst. 15.00 putnu barotavu gatavošana.

 

Atpakaļ