• /
  • Septembra vidū sākusies jaunā handbola sieviešu virslīgas 2020/2021. gada sezona

19/10/2020

Jau septembra vidū ir sākusies jauna sieviešu virslīgas 2020/2021. gada sezona, kurā arī šogad piedalīsies mūsu “Stopiņu NHK” sieviešu komanda. Bez “Stopiņu NHK” piedalīsies ari šādas komandas: “SK Latgols”, “Jēkabpils SS”, “Salaspils SS”, “LSPA”, “REIR Dobele” un “LAT 2004”.

Jāatzīst, ka sieviešu virslīgas “Stopiņu NHK” komandai notika būtiskas izmaiņas gan treneru sastāvā, gan komandas sastāvā. Šogad ilggadējo treneru, Gintas Ozoliņas un Jāņa Valeiko, vadību ir pārņēmusi bijušā komandas kapteine Ivita Asare. Šajā sezonā komandas sastāvā ir pieteiktas 21 spēlētājas – Valērija Iļjiniha, Evelīna Fenogenova, Elīna Freiberga, Aleksandra Ladnova, Anna Kostjuka, Dana Paramonova, Jeļizaveta Bobrova, Karīna Burminova, Baiba Baumane, Evija Šteinberga, Elza Seržante, Annija Samohina, Lana Nikolajeva, Darja Šavčenko, Elita Ekkerte, Anastasija Maksimova, Daina Sergejeva, Valērija Skorohodova, Adriana Beatriče Balašova, Kristīne Dzenīte un spēlējoša trenere Ivita Asare.
“Stopiņu NHK” komanda jau nospēlēja trīs spēlēs. Pirmās divas spēles “Stopiņi” nospēlēja Jēkabpilī pret “LAT 2004” un pret “Salaspils SS”, bet trešo spēli tās aizvadīja savā laukumā pret “SK Latgols”.

Pirmajā spēlē, kas notika 19.septembrī pret Latvijas izlasi U-16, “Stopiņiem” mača sākumā bija problēmas uzbrukumā, bieži sasteidzot un neizveidojot saspēli, kā arī nerealizējot metienus. Spēles 6.minūtē “LAT 2004” bija izvirzījusies vadībā ar 5:1. Pēc “Stopiņu NHK” treneres Ivitas Asares pieprasīta minūtes pārtraukuma, “Stopiņi” veica atspēlēšanos, un pirmo puslaiku noslēdza neizšķirti- 13:13. 2.puslaika gaitā veiksmīgāk spēlēja “LAT 2004”. Pēc spēles pārtraukuma tās guva piecus vārtus pēc kārtas-18:13. Spēles 49 minūtē tās bija vadībā +7  - 26:19. Jāatzīst, ka “Stopiņu” komanda nepadevās un 2 minūtes pirms spēles beigām, tās panāca neizšķirtu – 27:27. Mača pēdējās minūtēs “Stopiņiem” bija iespēja uzvarēt šo spēli, bet spēle noslēdzās neizšķirti – 27:27. Ar deviņiem vārtiem rezultatīvākā bija “Stopiņu” spēlētāja Elza Seržante.

Tajā pašā dienā notika arī pagājušo sezonas labāko spēlētāju apbalvošana. No “Stopiņu NHK” komandas par pagājušo sezonas vērtīgāku spēlētāju tika atzīta Ivita Asare. Elita Ekkerte tika atzīta par labāko kreisās malas spēlētāju, bet Daina Sergejeva tika atzīta par labāko līnijas spēlētāju.

Pēc apbalvošanas pulksten 17:00 “Stopiņu NHK” tikās ar “Salaspils SS” komandu. Šajā spēlē piedalījās arī “Stopiņu NHK” komandas trenere, jo viena no komandas spēlētājām bija guvusi potītes savainojumu. Var teikt, ka “Stopiņi” visu spēli bija vadībā. Spēles sākumā “Stopiņi” visu laiku bija iedzinējos. Spēles 22. minūtē “Salaspils SS” panāca neizšķirtu – 9:9 un tā bija pēdējā reize, kad rezultāts bija neizšķirts. Pirmais puslaiks beidzās “Stopiņu” labā – 9:15. Otrajā puslaikā “Stopiņi” tikai palielināja savu pārsvaru. Mačs beidzās ar “Stopiņu” uzvaru – 17:28.  Rezultatīvākā ar sešiem precīziem metieniem bija "Stopiņu" spēlētāja Darja Šavčenko.

Trešo spēli “Stopiņu NHK” aizvadīja savā laukumā pret “SK Latgols”. Mača pirmajās minūtēs mājinieces demonstrēja labāko sniegumu. Visu pirmo puslaiku tās ar labu aizsardzību un uzbrukumu panāca +3 pārsvaru. Otrajā puslaikā 36.minūtē “SK Latgols” komanda samazināja deficītu līdz -2, bet “Stopiņi” turpmāk palielināja mača rezultātu. Spēle noslēdzās ar “Stopiņu NHK” uzvaru – 31:24. Rezultatīvākā bija "Stopiņu" spēlētāja Elza Seržante, kura izcēlās ar astoņiem precīziem metieniem.

“Stopiņu NHK" komandas mērķis ir tikt pirmajā trijniekā.