• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Sports
  • /
  • Noslēdzies Ulbrokas sporta kompleksa organizētais ''Endomondo izaicinājums''

Noslēdzies Ulbrokas sporta kompleksa organizētais ''Endomondo izaicinājums''

11/05/2020

Tā kā ārkārtas situācijas dēļ ir atceltas dažādas sporta sacensības un treniņi, bet fiziskās aktivitātes ir tās, kas palīdz mums būt veseliem, sniedz enerģiju un gandarījumu, no 4. līdz 30. aprīlim Ulbrokas sporta komplekss izaicināja Stopiņu novada iedzīvotājus sportot individuāli un dalīties ar individuālo treniņu rezultātiem, izmantojot Endomondo aplikāciju. 
Lai izaicinājumā varētu piedalīties dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības sportot gribētāji, tika piedāvātas dažādas disciplīnas: riteņbraukšana, skriešana, soļošana, pastaiga.

Kopā izaicinājumā piedalījās 34 dalībnieki, tika pieveikti 8219 km un sadedzinātas 403 009 kilokalorijas.

Rezultāti:

Vīriešu konkurence:
1. Dāvis Šenbergs
2. Zigmunds Bibers
3. Endijs Endols

Sieviešu konkurence:
1. Alise Paegle
2. Jana Marta Gavare
3. Līga B

Jauniešu konkurence:
1. Elizabete Paula Ozola
2. Patrīcija Ozola
3. Ulla Imaka

Vitamīniem bagāts uzturs ir svarīgs mūsu imunitātes stiprināšanai, kas šajā laikā ir īpaši svarīgi, tāpēc liels paldies par veselīgajām un gardajām balvām visiem dalībniekiem no SIA “Getliņi EKO”!

Dalībnieki:
Dāvis un Alise: “Paldies USK par sportisko izaicinājumu!:) Deva papildu motivāciju kvalitatīvi pavadīt laiku sportojot un kustoties šajā savādajā pašizolācijas laikā. Par veselu miesu un garu! Paldies arī SIA “Getliņi EKO” par garšīgu un veselīgu vitamīnu devu."

Patrīcija: “Šajā #Paliecmājās laikā šī bija lieliska motivācija turpināt iesākto sportošanu tikai nedaudz citā izpildījumā. Ikdienā nodarbojos ar peldēšanu, tādēļ fiziskās aktivitātes nebija svešas. Aprīlis tiešām pagāja ātri pateicoties šim izaicinājumam un aktīvajai konkurencei.”
Elizabete: “Uzzināju par USK izaicinājumu no māsas, izlēmām piedalīties kopā, lai būtu lielāka motivācija katru dienu aktīvi sportot. Šis izaicinājums bija fantastiska iespēja iepazīt labāk tuvāko apkārtni. Žēl, ka tas noslēdzies tik ātri, taču skriešana un riteņbraukšana ir kļuvusi par neatņemamu dienas sastāvdaļu.”

Uz drīzu redzēšanos!
Ulbrokas sporta kompleksa komanda!