Sauriešu bibliotēkā Krēslas stundas lasījums pieaugušajiem notiks 10. novembrī, plkst. 17.00, tiešsaistē ZOOM platformā kopā ar Ulbrokas bibliotēku

06/11/2020

Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs no 9.-15. novembrim norisināsies Ziemeļvalstu literatūras nedēļa, ko organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, un ar visām Latvijas bibliotēkām, kas pie sevis organizē “Rītausmas stundas” un “Krēslas stundas”.

Sauriešu bibliotēka kopā ar Ulbrokas  bibliotēku to atzīmēs ar “Krēslas stundas” vakaru, kas norisināsies otrdien, 10. novembrī, plkst. 17.00 – 17.40 tiešsaistē Zoom platformā.

Aicinām pieteikt elektronisko dalību, līdz 9. novembra plkst. 17.30,  norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi (pasākuma pieslēgšanās saites saņemšanai). Aizpildīt pieteikuma veidlapu var šeit: https://ej.uz/zvl_2020 

Tiem, kuri būs pieteikuši savu dalību lasījumā,  pasākuma dienā nosūtīsim saiti uz video konferenču platformu Zoom. Kontaktpersona Jeļena Staltmane. Tālr. 25638225.

Šī gada Nedēļas tēma ir “Ziemeļvalstis un pasaule”. Darba fragments ir no romāna “Viesnīcas Klusums” (Hotel  Silence), kuru sarakstījusi islandiešu rakstniece Oidira Ava Olafsdotira.

Lai iepazītos ar šī gada lasījuma tekstu, ikviens var pieslēgties norādītajai adresei - https://www.nordisklitteratur.org/lv/literatūra-un-tēma/krēslas-stundas-lasījums un labajā pusē izvēlēties “Lejuplādēt tekstu”.