8. jūnijā ''Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020 - Lasi un vērtē!'' noslēgums

27/05/2021

Paldies visiem ekspertiem, kas kopā ar Sauriešu bibliotēku piedalījās lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”, kas lasīja un vērtēja grāmatas, aizpildot anketas. 

Šogad daudz kas notiek pirmo reizi, tā arī “BJVŽ 2020“ noslēguma pasākums Sauriešu bibliotēkā notiks nestandarta formātā – 8. jūnijā pulcēsimies uz noslēguma pasākumu digitālajā vidē. Tiks sniegta informācija par lasīšanas vecināšanas programmas statistiku, par grāmatām – laureātam un jauno “BJVŽ 2021” grāmatu prezentācija.  Un, protams, sveiksim lasītājus!

Lai kopīgi atcerētos jauniegūtos grāmatu draugus un viņu raibos piedzīvojumus, piedāvājam “BJVŽ 2020” dalībniekiem un visiem, kas lasīja grāmatas no programmas kolekcijas, piedalīties viktorīnā. 

Viktorīna būs pieejama Sauriešu bibliotēkas mājas lapā un Facebook vietnē līdz 8. jūnijam. Viktorīnā var piedalīties kā “BJVŽ 2020” eksperti, tā arī visi labo grāmatu cienītāji! Viktorīnā būs 20 jautājumi. Katram jautājumam atbildei būs dotas 2 minūtes. Pēc katra jautājuma jānospiež NEXT. Punkti tiek piešķirti par pareizām un pēc iespējas ātrāk iesniegtām atbildēm!  Maksimālais punktu skaits ir 20000. Lai rezultāts tiktu ieskaitīts, sākot viktorīnu obligāti jānorāda savs vārds un uzvārds! Trīs veiksmīgākie dalībnieki tiks pie balviņām. Viktorīnā piedalies ŠEIT  Lai rezultāts tiktu ieskaitīts, lūdzam sekot visiem spēles noteikumiem!

Sīkāk par Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2020 ŠEIT .