Futbola diena Sauriešu dienas centrā

25/11/2019

Jauniešu un pieaugušo  futbola komanda “Saurieši” sanāca uz futbolistu dienu dienas centrā “Saurieši”. Noskatījāmies prezentāciju  par visiem iepriekšējiem gadiem, par MTG turnīru, par sasniegumiem un pašreizējās futbola komandas mērķiem.  Ir izdota un iesieta grāmata ar aprakstu un fotogrāfijām par futbola spēlēm, par aktivitātēm, kuru saņēma katrs klātesošais. 

Latvijas futbola federācijas pārstāvis Kirils Buravcevs trenē šo komandu un pats piedalās spēlēs.  Viņš no LFF bija atvedis dāvanas - jaunus Adidas sporta futbola apavus, aizsargus, getras, bumbas, vimpeļus, nozīmītes, šortus, kurus dāvināja klātesošajiem. Arī līdzjutējiem tika gan bumbas, gan šorti, gan dāvaniņas. Vienam no jauniešiem tika leģendāra Māra Verpakovska formas tērps. Sauriešu futbola komandai būs dienas centrā goda futbolistu siena, gadā nominēs četrus iepriekšējo gadu labākos futbolistus. Šogad tie ir: Nikolajs Larionovs, Svjatoslavs Feckovičs, Valērijs Dargelis un Vladimirs Nikoļuks. Par šī gada labāko spēlētāju tika atzīts: Kaspars Trifanovs, kurš šosezon ir guvis 15 vārtus.
Par komandas šī gada sasniegumiem ir iesieta grāmata, kuru visiem uzdāvināja komandas pārstāvji.

Kafijas pauzē nobaudījām garšīgus kliņģerus un futbola līdzjutēja Natālija Smaka, kura šogad ir bijusi visās futbola spēļu sacensībās, uzdāvināja komandai skaistu un garšīgu torti. Šī bija jauka pēcpusdiena, kur jaunieši un pieaugušie futbolisti dalījās pieredzē ar pusaudžiem un bērniem, aicināja un uzmundrināja, lai viņi nodarbotos ar sportu. Liels paldies Kirilam Buravcevam par noderīgajām dāvanām un interesanto stāstīju par futbola mačiem un spēlēm.

FK “Saurieši” izsaka pateicību Stopiņu novada domei par futbola atbalstu novadā un iespēju aizvadīt mājas spēles Ulbrokas sporta kompleksa jaunajā futbola laukumā. Šis vasaras ietvaros komandu pārstāvēja 28 Stopiņu novada iedzīvotāji, vecumā no 14 līdz 42 gadiem. 

Aija Šibajeva, dienas centra “Saurieši” vadītāja
Kirils Buravcevs, FK “Saurieši” treneris