Kultūras centrs '’Ulbrokas Pērle’’ aicina viesos ''Ziemas pasakā''

16/12/2020

Klāt decembris – gada sirsnīgākais mēnesis. Lai arī pagaidām sniega pārslas mūs neiepriecina ar savu jautro deju, mēs tomēr ceram un gaidām mirkli, kad zemi pārklās balti pūkainā sniega sega. Gaidot šo mirkli, aicinām apskatīt Svētku eglīti un balto svētku mirdzumu pie kultūras centra “Ulbrokas Pērle”. Līdzās vienai no svētku eglītēm bērnus gaida arī divi labi draugi skaistās rūķu cepurēs.

Kultūras centram “Ulbrokas Pērle” šie ir pirmie Ziemassvētki un Gadumija. Lai gan nevaram aicināt apmeklēt koncertus un izrādes klātienē,  ļoti vēlamies iesaistīt ikvienu interesentu Ziemassvētku pasakas burvībā. Garajos ziemas vakaros aicinām bērnus kopā ar vecākiem izlasīt Margaritas Stārastes “Ziemas pasaku” un tad doties pastaigā uz Kultūras centru. Caur ēkas logiem atradīsiet noslēptus šīs pasakas varoņus – brūno lāci Ķepuku, lapsu Okšķeri, trīs draiskos Zaķēnus, Sniegavīra Sniģa smaidīgo seju un Kraukšķīti.

Lai meklēšanu padarītu interesantāku, ēkas logos esam apslēpuši 25 mazos piparkūku cilvēciņus – Jums tikai atliek tos visus atrast! Aicinām bērnus pēc pasakas izlasīšanas arī pašiem uzzīmēt Kraukšķīti, atnest savu zīmējumu uz Ulbrokas bibliotēku un pretī saņemt saldu pārsteigumu. Bibliotēkā Jūs sagaidīs ne vien laipnās bibliotekāres, bet arī smaidīgais sniegavīrs. Vairāk par šo vari uzzināt arī videosižetā, kuru var noskatītiies ŠEIT.

Tā kā šogad svētku laiku pavadīsim savas ģimenes lokā, aicinām kopīgi izlasīt ne vien “Ziemas pasaku”, bet arī daudzas citas grāmatas, kopīgi izcept piparkūkas, sapost savu mājokli, izrotāt eglīti un radīt mirdzošu svētku prieku. Veltīsim viens otram mīļus vārdus un gaišas domas! Lai mums visiem mīlestības piepildīti svētki!

 

Kultūras centra “Ulbrokas Pērle” radošais kolektīvs