Labo darbu nedēļā piedalījās arī PII ''Pienenīte'' bērni

04/11/2019

Laba sirds ir visa sākums; laba sirds ir visa beigums; vairāk cilvēks nespēj sasniegt.  /Rainis/

Akcijā „Labo darbu nedēļa 2019”, kas norisinājās no 7. līdz 13.oktobrim visā Latvijā, mēs kopīgi - Stopiņu novada pašvaldības bērnudārzs PIENENĪTE - sarūpējam dažādus labumus mazajiem un lielajiem Dzīvnieku patversmes "Ulubele" iemītniekiem!

Lai gan laika apstākļi mūs nelutināja, kopā nogādājām visas saziedotās lietas - barību, traukus, segas, kartonus un citas noderīgas lietas! Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja sarūpēt un atvest!

Paldies arī patversmes brīvprātīgajai Diānai par ekskursiju un stāstu par to, kas un kā notiek patversmē! Patlaban Ulubelē mitinās ap 500 dzīvnieki - 200 suņi un 300 kaķi. Viena dzīvnieka 1 dienas uzturēšanas izmaksas ir 2 Eur. Ulubele ir bezpeļņas organizācija, uzturēt visus iemītniekus palīdz tikai ziedojumi. Svarīgi atzīmēt, ka Ulubele ir sabiedriskā labuma organizācija, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Ulubele ir no-kill-shelter, kur tās iemītnieki uzturas un gaida līdz atrod Saimnieku. Diemžēl ne visiem izdodas sagaidīt Saimnieku un jebkurš finansiāls atbalsts sniegs patversmes senioriem cienīgas vecumdienas patversmē.

Tev, jā tieši Tev, arī ir iespēja kļūt par brīvprātīgo palīgu vai adoptēt kādu no iemītniekiem vai atbalstīt finansiāli!

Manuprāt katrai ģimenei vajadzētu kaut reizi aizbraukt apciemot patversmi, ja iespējams ar kādu ziedojumu, ja nē tad vienkārši tāpat, kā arī aizvest savus bērnus uz “Cilvēcības skoliņu” - ceļš uz emocionālo inteliģenci un atbildību jau no bērnu kājas!

 

Daiga Dalmatova

Dubults prieks – dalīts prieks!