Stopiņu novada aktīvie jaunieši

 

Par mums

2014.gada 21.jūlijā tika dibināta Stopiņu novada Jauniešu dome. Tā aktīvi darbojas, lai izraibinātu iedzīvotāju, īpaši jauniešu, dzīvi mūsu novadā. Ar visu aktuālo informāciju par Jauniešu domes darbību un iecerēm ir iespējams iepazīties facebook.com lapā Stopiņu novada Jauniešu dome, kā arī Twitter kontā @JauniesiStopini.

Ja Tev ir vēlme līdzdarboties vai vēlies izteikt savu viedokli saistībā ar jauniešu dzīvi novadā, raksti mums mūsu facebook.com lapā vai uz e-pastu: jauniesi@stopini.lv

 

Elīna Siliņa - priekšsēdētāja
Elīna ir mācījusies Ulbrokas vidusskolā, RV1Ģ, RTU, kā arī apguvusi kokles spēli Ulbrokas mūzikas skolā. Viņas aizraušanās ir tautas dejas.
Viņa viennozīmīgi ir suņu cilvēks, kurš labprātāk pašlaik uzturētos kādā pasakainā okeāna pludmalē, gozēdamies siltas saulītes staros un ēzdama zemenes.
Elīna uzskata, ka visus vecākus ir vērts dēvēt par supervaroņiem.
Un ja kas, viņa ir kreile, kurai patīk mazgāt traukus.

 

Evita Dimante
Šī ir Evita – mūsu īsākais biedrs!
Viņa zināšanas uzkrāj, mācoties Ulbrokas vidusskolā.
Evita labprāt laiku pavada vienatnē ar kādu izcilu grāmatu vai skatoties multenes. Viņa dievina divas nodarbes – ēšanu un sauļošanos. Kam gan nepatīk tas!?
Evita noteikti vēlētos kādu dienu nokļūt pie acteku tempļa, kur saules staros baudītu persikus. Un ja viņai pēkšņi kāds uzbruktu, Evita palīgā sauktu Toru, jo, viņasprāt, viņš ir tik lielisks un smieklīgs, bet vienlaikus arī stiprs.

 

Reinis Višķeris
Reinis ir RTU students, kuram ir laba atmiņa. Viņš ir vienīgais, kas ļoti konkrēti atceras savu pirmo skolas dienu Rīgas Franču licejā. Reinim gribējās mājās jau pēc pirmajām 15 minūtēm un viņš nekādi nespēja mierīgi nosēdēt uz vietas. Kad beidzot bija ticis mājās, tika uzņemta vēsturiskā bilde, bet pēc tam viņš devās spēlēt datoru.
Reinim šķiet, ka cilvēki pārāk bieži ir nejauki, tāpēc viņš labprāt mainītu viņu attieksmi vienam pret otru.
Viņš dod priekšroku suņiem, jo tie kož retāk, nekā kaķi skrāpē.
Reinim konfekšu vietā var dāvināt puķkāpostus, jo viņš tos dievina!

 

Undīne Šarlote Šulca
Undīne savas Rīgas 84.vidusskolā iegūtās zināšanas tagad papildina Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā. 
Lai gan Undīne atzīst, ka lielu prieku viņai sagādā gulēšana un TV vērošana, viņa labprāt arī aktīvi atpūšas, spēlējot volejbolu un turoties virs ūdens jeb peldoties. 
Nemēģini viņu pierunāt skatīties šausmenes, tās Undīnei šķiet pilnīgi nesaistošas.
Undīni nespēs nobiedēt zirnekļi (bet citi kukaiņi gan).

 

Atpakaļ