Aktualitātes

 

Seko līdzi Stopiņu novada jauniešu aktivitātēm, skaties bildes: https://www.facebook.com/JauniesiStopini/  

Projekts “Plānošanas dokumenta “Attīstības plāns darbā ar jaunatni Stopiņu novada pašvaldībā 2020.-2022.gadam” izstrāde”

 

Pasniegtas Stopiņu novada Jauniešu gada balvas 2019

Pagājis viens no gaidītākajiem notikumiem – Stopiņu novada jauniešu gada balva 2019, tā atstājusi mūs ar vēl lielāku degsmi un centību sirdīs arī 2020 gadam. Bet pakavēsimies vēl mazliet atmiņās no 31. janvāra.

Jau no pulksten 15:00 visa Jauniešu dome un citi palīgi cītīgi darbojās, lai sagatavotos vakaram. Skaņu pārbaude, galdu klāšana, dekorācijas, dāvanu saiņošana, scenārija atkārtošana – neviens nevarēja sūdzēties, ka nākas sēdēt dīkā. Atlikušas vien pāris stundas, kad jau ap 18:00 jāsākās koncertam, darba bija daudz, bet Stopiņu novada jauniešu rokas darba nebijās, žigli Ulbrokas Kultūras nams tika iekārtots svinībām, arī paši “darbotņi’’ saposušies – tad nu atlika tikai sēsties pie glīti rotātajiem galdiem, kuriem meža dvesmu piešķīra Mikus darinātie  dekori un gaišumu ienesa lampiņas virs galvām, un izbaudīt vakaru. Paldies jāsaka SIA “Anada” veikals “LaTS”, kuri bija sagatavojuši gardos pīrādziņus, tie no klātajiem galdiem veikli pazuda viesu mutēs. 

Pasākumā laikā ikkatrs varēja izbaudīt dziesmas savai gaumei, par ko parūpējās grupa “The Tu’n’es” un DJ Normunds Sīmanis. Plašus smaidus un lustīgu garu visiem izraisīja aktivitāte pie dziesmas “Genoveva”, tur nu visi dabūja pasportot. Deju priekšnesumi no “Extreme Dance School” arī visiem patika, cik aizrautīgi kustējās jaunās dejotājas.

Ja nu tomēr kāds lasītājs aizmirsis, kam par godu un kā noticis šis pasākums – atgādināšu. Katram Stopiņu novada iedzīvotājam bija iespēja pieteikt jauniešus šādās nominācijās : Gada jaunietis, Jaunietis savai skolai, Gada brīvprātīgais, Gada sportists un Gada mūziķis/mākslinieks. Tika pieteikts 21 jaunietis, visvairāk pieteikuma anketas iesniedza Zanda Pelše, kurai, pateicoties SIA “Getliņi EKO”, varējām pasniegt lielu grozu ar dārzeņiem, kā paldies par ieguldīto darbu. 15. janvārī jauniešus sagaidīja intervijas, kur tos iztaujāja mūsu lieliskie žūrijas locekļi - Jaunatnes lietu speciāliste Gita Getaute-Šveicare; Ulbrokas sporta kompleksa vadītāja vietnieks Edijs Bērziņš; Radošās attīstības centra “Ulbroka” vadītāja Anda Višķere; Ulbrokas vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā Iveta Siliņa; Grupas “The Citizens” dalībnieks Mārtiņš Jaunzems; Jauniešu domes pārstāve Evita Dimante; Ķekavas Jaunatnes iniciatīvu centra pārstāvis Valters Karlsons. Pēc intervijām žūrijai atlika apspriesties un izlemt, kuriem pasniegt lielās nominācijas.

Tā nu 31. janvārī par Gada mākslinieku 2019 kļuva – Tariels Alijevs; Gada sportisti 2019 – Darja Šavčenko, Gada brīvprātīgo 2019 – Jekaterina Freisa; Gada jaunieti savai skolai 2019 – Ernests Ritvars Grava un par Gada jaunieti 2019 – Luīze Utāne. 


Foto: Evita Dimante

Liels paldies Eiropas Parlamentam, kas Ernestam Ritvaram Gravam un Luīzei Utānei nodrošina balvu – ceļojumu uz Briseli, lai viesotos Eiropas Parlamenta galvenajā birojā. Paldies arī citiem sponsoriem, kas sagādāja dāvanas nominantiem, un tie ir – Merķeļa Lāzerpeintbola KlubsSporta komplekss “333” un piemājas zoo “Brieži”. Paldies Stopiņu novada Jauniešu domei un Stopiņu novada domei, kas piedalījās pasākuma tapšanā.

Redz, cik daudz brašu jauniešu mums ir novadā, uz tikšanos nākamgad!

Fotogalerija: ŠEIT, foto autore Anna Imbrate-Siliņa

 

Rakstu sagatavoja:
Stopiņu novada Jauniešu domes vadītāja
Luīze Utāne

(05.02.2020.)

 

Stopiņu novada jaunieši!

Jā, varbūt mēs esam jauni un pavisam zaļi, bet mums ir sava priekšrocība. Ar to jaunību nāk arī tas trakums riskēt, uzdrīkstēties, izlikt sevi visu un darīt uz 110 %. Tādi nu mēs esam - smaidīgi, bravūrīgi, drosmīgi, pilni lielu sapņu un cerību. Neviens no mums nav ideāls, bet mēs iestājamies par ideāliem, jaunības ideāliem.

Ja arī tu vēlies pievienoties Stopiņu novada Jauniešu domei, jo zini, ka tev piemīt tas maksimālisms, ko meklējam, seko mums https://www.facebook.com/JauniesiStopini/  un https://www.instagram.com/stopinu_jauniesi/ vai raksti  jauniesi@stopini.lv  

Stopiņu novada Jauniešu domes vadītāja
Luīze Utāne

(03.02.2020.)

 

Līdz 9.janvārim notiek pieteikumu iesniegšana JAUNIEŠU GADA BALVAI

Šogad jau trešo reizi Stopiņu novadā tiek rīkota JAUNIEŠU GADA BALVA, kurā novadnieki tiek aicināti izcelt un atzīmēt aktīvākos un spējīgākos 2019. gada Stopiņu jauniešus!

Pretendentus konkursam var pieteikt JEBKURŠ iedzīvotājs – tas var būt pats balvas pretendents, viņa vecāki, draugi, skolotāji, dienas centru vai nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Šogad jaunieši tiks apbalvoti piecās nominācijās: 
* Gada jaunietis 2019
* Gada brīvprātīgais 2019
* Jaunietis savai skolai 2019
* Gada sportists 2019
* Gada mūziķis vai mākslinieks 2019

Konkursa pretendentus var pieteikt LĪDZ 2020. GADA 9. JANVĀRIM.

Pirms pietiekamu veidlapas aizpildīšanas noteikti iesakām iepazīties ar konkursa NOLIKUMU . Pieteikuma anketas var aizpildīt ŠEIT

Labākie pretendenti tiks izvirzīti uz 2. kārtu, kurā katrs sniegs prezentāciju (līdz 3 minūtēm), kurā atspoguļo savu darbību, talantus un sasniegumus atbilstoši nolikuma kritērijiem. 2. kārta paredzēta 2020. gada 15. janvārī (laiks tiks precizēts).

Visi konkursa pretendenti un to viesi tiks aicināti uz APBALVOŠANAS CEREMONIJU, kas notiks 2019. GADA 31. JANVĀRĪ Ulbrokas kultūras namā plkst. 18:00.

Ja ir kādi jautājumi, aicinām sazināties ar Stopiņu novada jaunatnes lietu speciālisti Gitu Getauti-Šveicari (29352717, jauniesi@stopini.lv)

Konkursu rīko Stopiņu novada dome sadarbībā ar Stopiņu novada jauniešu aktīvu.

(27.11.2019.)

 

 

ARHĪVS

2019.gads

2018. gads

2017.gads

2016.gads

 

 

Atpakaļ