2 item(s)

$79.00

Navigācija

Ulbrokas bibliotēka

 

Adrese: Institūta iela 1, , LLU LTZI 2.stāvs, Ulbroka,  Stopiņu novads, LV -2130
Tālr./fakss 67910503

E-pasts: biblioteka@stopini.lv

Tviterkonts: https://twitter.com/Ulbrokas_biblio

Youtube kanāls: http://www.youtube.com/user/ulbbibl08

Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas katalogs:  http://salaspils.biblioteka.lv/Alise/lv/6/home.aspx

Bibliotēkas darba laiki:                                            

Pirmdiena     11:00-19:00                                              
Otrdiena       10:00-17:00                                             
Trešdiena      Metodiskā diena (lietotājiem slēgts)         
Ceturtdiena    11:00-19:00                                           
Piektdiena     10:00-17:00                                          
Sestdiena      09:00-14:00 

 

ULBROKAS bibliotēkas pasākumi un literāri tematiskā izstāde 2017. gada janvārī

Literāri tematiska izstāde “Mums apliecināt esamību savu un pašiem tiltu mest pār laika gravu” veltīta Vitauta Ļūdēna 80-gadei (1937—2010).
Šķiet vēl nesen, bet tomēr – tik daudzus gadus atpakaļ, šķirstījām grāmatiņas “Sisis Vijoļkāja”, “Meldru puikas, meldru vīri” un “Maizes šūpulīši”. Vitauts Ļūdēns jau daudzus gadus ir aizsaulē, taču viņš vienmēr rakstījis tā, ka viņa darbi nenoveco. Par to liecina arī viņa grāmatu jaunie izdevumi.  Arī Ulbrokas bibliotēkas mazie lasītāji var lasīt šī autora grāmatu “Sudraba kalējs, tērauda kalējs”, kas iznākusi atkārtoti, jau pēc autora nāves. Kopumā viņam izdoti vairāk kā 15 dzejoļu krājumi bērniem un aptuveni tik pat daudz dzejoļu krājumi pieaugušajiem. Atsevišķi darbi pārtapuši par dziesmām. Laikam vispopulārākā no tā ir bērnu dziesmiņa “Krokodils”. Taču dziesmu ar Ļūdēna vārdiem dziedājuši arī “Līvi”.
Šis autors ir īpašs ar to, ka viņa dzejas krājumi izdoti arī ārpus Latvijas kā latviešu tā arī lietuviešu, igauņu un krievu valodā. Vitauts Ļūdēns bijis arī tulkotājs un publicists.

Angļu rakstnieces Šarlotes Brontē pasaulslavenā romāna “Džeina Eira” iestudējums Valmieras teātrī. Izrādes režisors Reinis Suhanovs, galvenajās lomās – Inga Apine (Džeina Eira) un Ivo Martinsons (misters Ročesters). Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfe Evija Pintāne, kostīmu mākslinieki MAREUNROL’S, komponists Jēkabs Nīmanis un gaismu mākslinieks Kevins Vins-Džonss (Lielbritānija). Pirmizrāde: 2016. gada 15. decembris.
Izrādes kolektīvs apmeklējums sestdien, 2017. gada 14. janvārī, plkst. 13.00. 
 

Bibliotekārā stunda “Grāmatu darbi un nedarbi”.  Bibliotekāru saruna ar pirmsskolas izglītības iestādes „Pienenīte” sešgadīgajiem audzēkņiem no grupām “Bitītes”, “Gliemezīši”, “Taurenīši”.  Iepazīšanās ar bibliotēkas darbu un saruna par grāmatu darbiem un nedarbiem. Tiekamies 23., 26., 30.  janvārī, plkst. 9.20 Ulbrokas bibliotēkā.

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU JAUNUMI 2016.GADA DECEMBRIS
Baltā gadalaika sajūtas ienes ne tikai ziemas saulgriežu noskaņa, bet arī aktuālie grāmatu jaunumi. Grāmata visa vecuma lasītājam atklāj nezināmo, sniedz ticību labajam un cildina patieso. Visgaišākajā saulgriežu gaismā aicina ieraudzīt rakstītā vārda veikumu, kas liek būt lieliskam un talantīgam gan rakstītājam, gan lasītājam. Jaunākās grāmatas latviešu un krievu oriģinālliteratūras, bērnu un nozaru literatūras cienītājiem, ir avots un vēstījums cilvēcisko tradīciju saglabāšanā – lasījumi vakarējot un kopīgi pavadot laiku ģimenes lokā, izsenis gada tumšākajā laikā, godājama un cienījama lieta. Vēlot visiem atrast to, kas visvairāk tīkams sirdij un prātam http://www.stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/informacijas-resursi/jaunako-gramatu-apskats.
Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas bibliogrāfe Ieva Mūrniece

 

 

 

 

Atpakaļ