2 item(s)

$79.00

Nodarbību grafiki 2016./2017.gada sezonai

 

Lielā zāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena    

Svētdiena

Handbols
8:00-8:45 jaunieši

Florbols
15:00-16:15 2005.- 2008.g.dz.

16:15-17:30 1999.- 2004.g.dz.

17:30-19:00 2001.- 2002.g.dz.

Atbildīgais:
A.Juškevičs

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais:
A.Pīlups

Volejbols
20:30-22:00

Handbols
8:00-8:45 
jaunieši

Florbols
14.30-15:45 2007.- 2008.g.dz. iesācēji

15:45-17:00 2005.- 2006.g.dz.

17:00-18:30 1999.- 2004.g.dz.

Atbildīgais:
A.Juškevičs

Handbols
18:30-20:15
Atbildīgais:
G.Ozoliņa

Handbols
20:15-22:00
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Handbols
15:00-18:00
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

Futbols
18:30-20:00
Spēļu laiks

Basketbols
20.00-22.00
Spēļu laiks

 

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Florbols
15:00-16:30 2005.- 2008.g.dz.

16:30-18:00 1999.- 2004.g.dz.

Atbildīgais:
A.Juškevičs

Handbols
18:00-19:00
Atbildīgais:
G.Ozoliņa

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais:
A.Pīlups

Volejbols
20:30-22:00

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Handbols
15:00-16:30
Atbildīgais: I.Čerņvskis

Futbols
16:30-18:00
Atbildīgais:
V.Jekševics

Handbols
18:30-20:00
Atbildīgais:
G.Ozoliņa

Handbols
20:00-21:30
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

 

Futbols 
9:00-13:00
Atbildīgais: V.Jekševics

Handbols
Zāle-13:00
14:00-18:00
Spēļu laiks

 

Florbols
18:00-21:00
Spēļu laiks
Atbildīgais: A.Pīlups

Florbols
10:00-15:00
Spēļu laiks

Futbols
16:00-17:30
Atbildīgais: N.Larionovs

Basketbols
17:30-19:00
Atbildīgais:
A.Rocēns

 

 

Mazā zāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Vieglatlētika
8:00-8:50
Atbildīgais:
A.Vaičulens

Futbols
13:25-15:00 
Atbildīgais:
A.Čebans

Kamaniņas 
15:00-16:15
Atbildīgais: 
V.Zozuļa

Futbols
16:15-18:15 
bērni 5-7 gadi
Atbildīgais:
V.Jekševics

Futbols 
18:15-19:00
bērni 4-5 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: 
A.Vaičulens

Futbols
13:25-15:00
Atbildīgais:
A.Čebans

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: 
A.Orlova

"Knauf”
18:00-20:00
zāles noma 


 

Vieglatlētika
8:00-8:45
Atbildīgais:
A.Vaičulens

Futbols
13:25-15:00
Atbildīgais: 
A.Čebans

Kamaniņas
15:00-16:30
Atbildīgais: 
V.Zozuļa

Futbols
16:30-18:15
bērni 5-7 gadi
Atbildīgais:
V.Jekševics

Futbols
18:15-19:00
bērni 4-5 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Vieglatlētika
13:10-13:50
Atbildīgais:
A.Vaičulens

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: 
A.Orlova

"Knauf”
18:00-20:00
zāles noma

 

Vieglatlētika
8:05-8:45
Atbildīgais:
A.Vaičulens

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: 
A,Orlova

Futbols
19:00-20:00
bērni 6-7 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: 
A.Vaičulens

 

Aerobikas zāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

 

Ulbrokas vidusskola
13:10-14:35
Teātra pulciņš
Atbildīgais: K.Plūme

Ulbrokas vidusskola
13:55-16:05
Deju kolektīvs 
"Pastalnieki"
Atbildīgais I.Dovmane

Ulbrokas vidusskola
13:10-14:35
Sporta dejas "Rondo"
Atbildīgais: R.Calmane

Ulbrokas vidusskola
13:10-14:35
Teātra pulciņš
Atbildīgais: K.Plūme

       

Sausais treniņš
peldapmācības grupai
17:30-18:15
Atbildīgā:
M.Šteinberga

Aerobika
19:30- 20:15
Atbildīgā:
A.Silicka

 

Aerobika
19:30-20:15
Atbildīgā:
A.Silicka

 


 

 

Trenažieru zāle

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Trešdiena

 Ceturtdiena

 Piektdiena

Maksas apmeklējums

Handbols
14:00-15:00
Atbildīgais: 
I.Čerņavskis

 Maksas apmeklējums

 Maksas apmeklējums

 Maksas apmeklējums

 Maksas apmeklējums

Maksas apmeklējums

 

 Maksas apmeklējums

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais:
A.Pīlups

Maksas apmeklējums

Handbols
19:00-20:00
Atbildīgais: 
I.Čerņavskis

Maksas apmeklējums

Handbols
19:00-20:00
Atbildīgais:
G.Ozoliņa

 Maksas apmeklējums

 

Sporta zāle (Pašvaldības policijas ēkā, 2.stāvā, Institūta iela 1a, Ulbroka)

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Trešdiena

 Ceturtdiena

 Piektdiena

Karate
17:00-18:00
Atbildīgais:
E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais:
V.Šults

Karate
17:00-18:00
Atbildīgais:
E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais:
V.Šults

 Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais:
V.Šults

Karate
18:00-19:20
Atbildīgais:
E.Aizpurietis

 

Karate
18:00-19:20
Atbildīgais:
E.Aizpurietis

 

 

Atpakaļ