2 item(s)

$79.00

Domes deputātu kandidātiem

 

Kandidātu sarakstu iesniegšana

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada pašvaldību vēlēšanām notiks no 18. līdz 24. aprīlim (darba laiks tiks precizēts). Kandidātu saraksti jāiesniedz attiecīgajai republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisijai, bet jāsagatavo, izmantojot Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammu.

Ar kandidātu sarakstu iesniegšanas kārtību var iepazīties Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 4. nodaļā „Kandidātu sarakstu iesniegšana” un Centrālās vēlēšanu komisijas 2016. gada 20. decembra instrukcijā „2017. gada 3. jūnija republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu kandidātu sarakstu pieņemšanas instrukcija". Kandidātu saraksts un tam pievienojamie dokumenti sagatavojami, izmantojot Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammu “Balsis PV 2017”. Rekvizītus lietojumprogrammas izmantošanai var saņemt Stopiņu novada vēlēšanu komisijā, sākot no 27. marta (T. 67387226).

Kandidātu saraksts, ziņas par deputātu kandidātiem un priekšvēlēšanu programma jāiesniedz rakstveidā (izdrukātas un parakstītas veidlapas no programmas).

Jautājumi par kandidātu sarakstu iesniegšanu https://www.cvk.lv/pub/public/31428.html 

Atpakaļ