2 item(s)

$79.00

Darba piedāvājumi

Salaspils novada pašvaldības PII SAIME aicina darbā uz laiku pirmsskolas izglītības skolotāju.

Prasības:
•    Valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
•    augstākā pedagoģiskā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija;
•    prasme veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem;
•    prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām.
Iesniedzamie dokumenti:
•    Izglītības dokuments, kas apliecina pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju;
•    CV;
•    motivācijas vēstule.
Pieteikumus (CV un motivācijas vēstuli) sūtīt uz e-pastu: pii.saime@salaspils.lv. Tālrunis papildus informācijai 67944269 (T/fakss), 67944270.

(07.04.2017.)

Starptautisks loģistikas uzņēmums „Kuehne + Nagel” SIA meklē noliktavas darbinieku, vēlams ar tiesībām vadīt elektroiekrāvēju.
Adrese: „Rudeņi-2”, Saurieši, Salaspils novads.

Interesentus lūdzam sūtīt CV uz e-pastu: info.riga@kuehne-nagel.com

(02.03.2017.)

Stopiņu novada domes PII “Pienenīte” aicina darbā pirmsskolas skolotāju, klasifikatora kods-2342 01  pastāvīgā darbā un uz aizvietošanas laiku uz 1 slodzi.

Darbs katru dienu 8 stundas. Atalgojums no 750€-780€ par 1 slodzi.

Nepieciešama  augstākā pirmsskolas pedagoģiskā izglītība vai izziņa ka mācās augstskolā, atbilstošajā specialitātē, latviešu valodas prasmes ‘’C’’ līmenī, labas saskarsmes spējas ar bērniem un pieaugušajiem.

Nepieciešamas pedagoģiskās, metodiskās zināšanas un prasmes darba veikšanai.

Pieteikties pie vadītājas pa tālr.: 67910984, mob.: 26558646  vai klātienē darba laikā no pl. 9:00-18:00.

(21.02.2017.)

Ulbrokas pasta nodaļa aicina darbā pastnieku/-ci!

Darba pienākumi:
•    kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem
•    preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana
•    pensiju piegāde
•    sadarbības partneru preču tirdzniecība
•    klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem
Prasības kandidātiem:
•    valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei
•    vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem
•    atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi
•    laba teritorijas pārziņa
Piedāvājam:
•    stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
•    darbam nepieciešamās apmācības
•    pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu
•    iespēju apliecināt savas spējas un prasmes

Ulbrokas pasta nodaļa aicina darbā pastnieku/-ci autovadītāju ar personīgo automašīnu!

•    B kategorijas autovadītāja apliecība, iespēja izmantot personīgo auto
Piedāvājam:

Interesentus lūgums zvanīt 67608511 vai sūtīt pieteikumu uz e-pastu: personals@pasts.lv

(09.02.2017.)