Navigācija

LNB Literatūras ceļvedis

 

Iznācis  apvienotais “Literatūras ceļveža” augusta/septembra numurs.
Grāmatu vērtētāju un ieteicēju loku papildinājuši LU  Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas mācībspēki, kuru grāmatu izvēle un anotācijas atšķiras ar īpaši vērīgu un netradicionālu skatījumu. Izdevums aplūkojams: http://dom.lndb.lv/data/obj/file/22660862.pdf

 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Rakstniecības un mūzikas muzeja speciālisti sagatavojuši izdevuma “Literatūras ceļvedis” vasaras mēnešu apvienoto jūnija/jūlija Nr. 5.
Tas aplūkojams: http://dom.lndb.lv/data/obj/file/22027983.pdf

 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti sagatavojuši "Literatūras ceļveža" 4. numuru.
Izdevums pieejams: http://dom.lndb.lv/data/obj/file/20762740.pdf

 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) speciālisti sagatavojuši "Literatūras ceļveža" 3. numuru (2018. gada aprīlis). Lielākā daļa ieteikto grāmatu šoreiz – latviešu oriģinālliteratūra. Nozīmīga sadaļa šajā ceļvedī atvēlēta LNB Mākslas un mūzikas centra ekspertu ieteikumiem –  sekojot viņu norādēm, mākslas un mūzikas gardēžiem būs iespēja iepazīt spilgtus mūsu valsts  sasniegumus un norises mākslas un mūzikas jomā dažādos laikposmos.
Ceļvedis Nr.3 pieejams: http://dom.lndb.lv/data/obj/file/20167452.pdf

 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti sagatavojuši “Literatūras ceļveža” otro numuru.
Šajā numurā aicinām pievērst uzmanību augstvērtīgai un kvalitatīvai tulkotai literatūrai – franču, zviedru, igauņu, slovēņu, krievu un baltkrievu autoru spilgtiem pēdējā laika izdevumiem. Satura veidošanā iesaistījušies vairāki Latvijas Nacionālās bibliotēkas nozaru informācijas eksperti; otrajā numurā tiem pievienojušies arī K. Ubāna Mākslas lasītavas speciālisti, tādējādi īstenojot arvien plašāku aptverto tēmu daudzveidību.
Izdevums pieejams: http://dom.lndb.lv/data/obj/file/19386071.pdf

 

Padomdevējs lasītāju gaumēm! Latvijas Nacionālās bibliotēkas Literatūras ceļvedis (Nr. 1)

Atpakaļ