2 item(s)

$79.00

Navigācija

Jaunāko grāmatu apskats

 

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS JAUNĀKO GRĀMATU APSKATS 2017. gada  novembris - decembris
2017. GADA NOVEMBRIS - DECEMBRIS

Esam ierauti rudenīgo lapu virpuļdejā, ko jauc ne tikai vējš, bet arī lietus lāses un zibenīgi krusas graudi. Pulksteņlaiks, atkal pārvietots un dienas gājumam tumsas gaita. Vienai no vakara nodarbēm pieder grāmatu lasīšana, caur to - esības atklājumi, dažādi noslēpumi, atklāsmes un pārdomas. Jaunāko grāmatu piedāvājums sagatavots tā, lai raisītu lasītāja interesi un sniegtu jaunas atklāsmes rakstniecības vidē - satura daudzveidība oriģinālliteratūrā, nozaru literatūras aktualitātes un bērnu literatūras piedzīvojumu karuselis. Jūsu, kā lasītāju, izvēle tam atvēlēt laiku. Uz tikšanos bibliotēkā, kur rudenība rosina laika spēles un ieguļas rakstīto tekstu domu slejās. 

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS JAUNĀKO GRĀMATU APSKATS 2017. gada septembris-oktobris
“.. ar septembra vēju un dzejoļu pilnām piedurknēm” iekrītam zālē un meklējam pasaules elpu. Dzidro rītu spirgtums un pīlādžogu sārtums atgādina par skolas gaitām. Te pat arī Dzejas diena, kuras ietvaros veltījuma vakars Pēteram Brūverim. “Kalēju” sētas pagalmā, kur pūš “izgāztuvju vējš”, viesosies dzejnieki, kam dāsns dzejas pūrs. Un tā vien pirksti kņud meklējumos pēc kādas grāmatas. Piedāvājam iepazīt jaunāko grāmatu izlasi un aicinām rast krāšņu sajūtu rudeni. Literatūras lasījumos identificēt sevi, dzīvot līdzpārdzīvojuma un spilgtu sajūtu dēļ.

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS JAUNĀKO GRĀMATU APSKATS 2017. gada maijs – jūnijs
Sen gaidītā pavasara klātesamība te ir, te nav. Tāpat kā siltā un dzestrā laika mainīgā noskaņa. Nedaudz citādi, bet mainīga un saturiski daudzveidīga ir arī grāmatu jaunumu lāde, kurā ieinteresēts lasītājs atradīs nozaru literatūras, latviešu un ārvalstu daiļliteratūras un bērnu grāmatu lasāmjaunumus. Mainoties gadalaiku ritmam, pārmaiņas norit it visā gan tuvējā ainavā, gan sevī, gan grāmatu jaunumu piedāvājumā, atspoguļotajās aktualitātēs un to dažādībā. Aicinām lasīt, vērtēt un rast savu esības stāstu.

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU JAUNUMI 2017. GADA MARTS-APRĪLIS
Ulbrokas bibliotēkas piedāvājumā grāmatu jaunumi pavasara piedzīvojumam, vēsturiskā un eksotiskā ceļojuma sajūtām vai biogrāfiskiem atklājumiem
. Saturs un spēks, ar kādu tas izstāstīts, ikvienam interesantam ļaus justies kā pirmajam pavasara vēstnesim dzidrajā gaisā. Tikpat aktuāli piedāvājumā arī grāmatas, kas patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem, kur rodamas sauleszaķa rotaļas un dabas atmoda iezīmē krāsu burvīgo paleti.  Aicinām klātienē iepazīt jaunāko grāmatu piedāvājumu vai neklātienē pievienotajā resursā.

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU JAUNUMI 2017. GADA JANVĀRIS – FEBRUĀRIS
Kaut gan sala un puteņa dienas vēl joprojām mijas ar atkusni, pārliecība par pavasara klātesamību ir attālinājusies. Zināms noslēpums meklējams arī dabā un grāmatu jaunumu piedāvājumā. Jauna gada sākumā lasāmjaunumu plauktiņā piedāvājam: veselīga dzīvesveida padomus, panākumus un veiksmes meklējumus, smeldzīguma un smieklīguma izpausmes, talanta un izcila personību dzīves gājumu, kā arī dzēlīga, asprātīga un asa sižeta sajūtas. Aicinām pievienoties lasītāju pulkam, kas ir vai nu neizdarīta izvēle vai arī pārliecība un vēlme, uzlabot dzīves kvalitāti, rast saistošu literatūru un daudzveidīgas atklāsmes. 
Meklējiet, lasiet, vērtējiet! Ja grāmata saskan ar jūsu izjūtām, tad tā satiek savu lasītāju. 

 

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU JAUNUMI 2016.GADA DECEMBRIS
Baltā gadalaika sajūtas ienes ne tikai ziemas saulgriežu noskaņa, bet arī aktuālie grāmatu jaunumi. Grāmata visa vecuma lasītājam atklāj nezināmo, sniedz ticību labajam un cildina patieso. Visgaišākajā saulgriežu gaismā aicina ieraudzīt rakstītā vārda veikumu, kas liek būt lieliskam un talantīgam gan rakstītājam, gan lasītājam. Jaunākās grāmatas latviešu un krievu oriģinālliteratūras, bērnu un nozaru literatūras cienītājiem, ir avots un vēstījums cilvēcisko tradīciju saglabāšanā – lasījumi vakarējot un kopīgi pavadot laiku ģimenes lokā, izsenis gada tumšākajā laikā, godājama un cienījama lieta. Vēlot visiem atrast to, kas visvairāk tīkams sirdij un prātam http://www.stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/informacijas-resursi/jaunako-gramatu-apskats.
Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas bibliogrāfe Ieva Mūrniece

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU JAUNUMI 2016.GADA OKTOBRIS – NOVEMBRIS
Ir Rudens. Dabā spilgtās krāsas lēnām nomaina pelēcīgi piesātināts un mazliet lietains gadalaiks. Tāpēc lasāmjaunumi jāmeklē tur, kur ir lasītāja sirdsprāts, domas un noskaņojums. Piedāvājam Ulbrokas bibliotēkas krājumā iegādātos grāmatu jaunumus – izcilas personības, ģeogrāfiskas formas un iedvesmojoši atklājumi visām lasītāju gaumēm. Silta tēja un grāmata ir neapšaubāmi viens no iecienītākajiem grāmatmīļu salikumiem vēsos rudens vakaros vai lietainos brīvdienu rītos. Mūsuprāt kvalitatīvs saturs un sajūtas par labi pavadītu laiku ikdienu dara krāsaināku, priecīgāku un sirsnīgāku. Audzina piederību savam laikam un ģimenes tradīcijām. Aicinām lasīt un iepazīt piedāvāto grāmatu kopu! 

 

MĀKSLAS GRĀMATU DAUDZVEIDĪBA ULBROKAS BIBLIOTĒKĀ 2016. GADA SEPTEMBRIS
Māksla vai dažādu materiālu un nemateriālu procesu aprakstīšana vienmēr ir aktuāla un daudzveidīga savās izpausmēs un formā. Sagaidot jauno mācību gadu, īpaši aicinām ar mākslas literatūru iepazīties skolēnus un studentus, lai informācijas daudzveidībā un avotu atlasē rastu atbildes savas izglītības pilnveidei. Aktualizējam bibliotēkas krājumā iegādātas grāmatas, kas veltītas mākslas dažādajām izpausmēm un tās nozīmei Latvijas kultūrvēsturē un šodienā. 
Rudens – tēlaini auglīgs tīrums jeb daudznozīmīga gara manta un spilgta kultūrvide. Uz tikšanos klātienes lasījumos!

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU JAUNUMI 2016.GADA JŪNIJS – JŪLIJS
Jaunāko grāmatu piedāvājums raksturo vasaras cilvēka dzīvi. Rīts, diena, vakars, nakts. Saullēkti un saulrieti, lietus, saule, vējš. Dzīves pulss, kas raksturīgs atpūtnieka un vasarnieka domāšanai, kad var nestrādāt, bet dzīvot savā ritmā. Nosakot izvēli pakļaut vai nepakļaut sevi kādam izaicinājumam, krājot un atklājot jaunas emocijas, nebijušus iespaidus un atskārsmes par lietām, kas mums apkārt. Kādam tas ir ieteicamās literatūras saraksts, citam sava pieredze un iemīļotie autori. Vēl kādam jaunatklājuma literatūras pieredze par sabiedrības paradumiem un dzīves norisēm. Aicinām ielūkoties jaunāko grāmatu piedāvājumā un krāt iekšējo spēku gadalaiku maiņai, jo ikviena grāmata ir neuzbāzīgs draugs un gudrs sarunbiedrs.

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS GRĀMATU APSKATS 2016.GADA APRĪLĪUlbrokas bibliotēkas jaunumu klāstā bērnu literatūrai savdabīgi rotaļīgs un draisks noskaņojums. Daudzveidīgo nosaukumu piedāvājumā meklējamas filozofiskas lietas, kas māca tvert brīnumu un izzināt dēkainus notikumus gan formas, gan saturu ziņā. Grāmatas lasīšanai atvelētais laiks sniedz labāko, atklāsmēm nozīmīgāko un piedzīvojumiem bagātāko sajūtu, kas kalpo tālākai pasaules uztverei par visu notiekošo. Gaidāmās vasaras priekšnojautās piedāvājam grāmatu karuseli, piedzīvojuma garu un spilgtas atmiņas visdažādāko varoņu gaitās. Arī grāmatu jaunumi pieaugušajiem ietver dažādu stāstu un notikumu atklāsmi. Tie ierauj mirkļu un emociju varā, visus tos, kas alkst grāmatas klātbūtni darbdienu vakaros vai tai ir ikdienas sabiedrotās statuss. Lai ko mēs lasītu, tā ir mācība par dzīvi un vērtībām, domas brīvība un saprašana par citādo, tā sniedz prieku un līdzpārdzīvojumu. Pieliekot savas domas un labo sirdi, tas ir laiks, kuram ir vērtība.

 

Pēc ziemas perioda aicina atjaunoties, pamosties un it visā rast spēka avotus. Mainās gadalaiki, ieradumi un vēlamās sajūtas. Tāpēc Ulbrokas bibliotēkas sagatavoto jaunāko grāmatu apskatu caurvij krāsu un sajūtu tēma. Vispirms latviešu un ārzemju nozaru literatūras piedāvājums ar vēstures, mākslas, kultūras un ievērojamu personību stāstiem. Sava laika liecinieki un lasītāju iecienītu autoru darbi rodami latviešu oriģinālliteratūras kopumā. Ārvalstu daiļliteratūra jeb beletristika sniegs iespēju iepazīt dažādu valstu autoru - angļu, amerikāņu, lietuviešu tulkojumus. Zināms draiskums un zināšanu pienesums rodams bērnu grāmatu piedāvājumā, kā arī angļu valodā iegādāto nosaukumu klāstā. Par visu plašāk lasiet: http://www.stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/informacijas-resursi/jaunako-gramatu-apskats/gramatu-apskats-2016gada-februaris

 

 

 

Grāmatu apskatu arhīvs

 

Atpakaļ