2 item(s)

$79.00

TRIOBET|ULBROKA vīriešu florbola komanda – Latvijas čempioni

19/04/2017

2017. gada 8. aprīlī “Arēnā Rīga” norisinājās ELVI florbola līgas vīriešu komandu finālspēle  starp “Triobet/Ulbroka” un “Lielvārde/FiatPipe”. Ļoti intensīvā un sarežģītā spēlē Ulbrokas komanda  pieveica  līdzšinējos čempionus “Lielvārde/Fiat Pipe” ar rezultātu 7:4 un kļuva par sezonas uzvarētājiem.

“Triobet/Ulbroka” komandu trenē augsti kvalificēts florbola treneris Andris Pīlups, kuram ir liela starptautiska pieredze 2 gadus strādājot Šveices virslīgas (NLA) komandā “UHC USter”, un izcīnīti vairāki Latvijas čempionu tituli ar komandām “RTU/Inspecta” un “RSU”.

Komandas otrais treneris - Ainārs Juškevičs ir augsti kvalificēts, viens no labākajiem jaunās paaudzes treneriem un  viens no labākajiem florbola spēlētājiem Latvijā.

Uz šo florbola virsotni komanda ir virzījusies ļoti mērķtiecīgi jau vairākus gadus. Lūk ir pierādījums – “sapņi piepildās”.

Vēlamies komandai un trenerim novēlēt noturēt čempionu godu arī nākošajās sezonās!


No kreisās: Ainārs Vaičulens, Stopiņu novada sporta organizators, Ainārs Juškevičs, Andris Pīlups, Aelita Veipa, Ulbrokas sporta kompleksa direktore.

Līdzjutējiem  uz nākošajām čempionāta spēlēm lielāku un aktīvāku atsaucību, jo Lielvārdes komandas līdzjutēji bija  speciāli gatavojušies. Ir jau saprotams, ka šī spēle bija liels pārsteigums visiem.

Vēlreiz  sirsnīgi sveicam  komandu, trenerus un komandas pārstāvjus  par izcilo sasniegumu, novēlam veiksmi un izturību arī nākošajā sezonā!

Komandu sveic Ulbrokas sporta komplekss un Stopiņu novada dome

Foto: http://www.floorball.lv/