• Sports
  • /
  • Stopiņu novada volejbola komanda kvalificējas Pierīgas finālturnīram, handbolā sievietēm – uzvara otrajā čempionāta spēlē

03/10/2017

Stopiņu novada komanda 30. septembrī Mālpilī startēja Pierīgas novadu sacensībās volejbolā vīriešiem. Mālpils komanda tika uzvarēta ar 3:0, bet Ķekavas komandai piekāpāmies ar 2:3. Stopiņi grupā ieņēma otro vietu un kvalificējas finālturnīram. Apsveicam komandu ar veiksmīgo startu, un vēlam veiksmi finālos.

1.oktobrī Ulbrokas sporta kompleksā Stopiņu NHK sieviešu handbola komanda aizvadīja savu otro Latvijas čempionāta spēli, šoreiz tiekoties ar REIR Dobele vienību. Komandām savā starpā vienmēr ir saspringtas spēles un šodien nebija izņēmums.

Pirmajā puslaikā Stopiņu NHK nerealizējot savas iespējas un pieļaujot kļūdas, aizejot pārtraukumā bija iedzinēju lomā, rezultāts 12:17 par labu pretiniecēm.

Pēc puslaika pārtraukuma Stopiņu handbolistes nepadevās un jau otrā puslaika 12 minūtē panāca izlīdzinājumu, turpinot agresīvi spēlēt aizsardzībā un rezultatīvi uzbrukumā, kas vainagojās ar uzvaru - beigu rezultāts 29:25.