2 item(s)

$79.00

Atklātās pavasara peldēšanas sacensības Stopiņu peldbaseinā

13/05/2017

Stopiņu peldbaseinā 29. aprīlī norisinājās gadskārtējās pavasara peldēšanas sacensības bērniem un jauniešiem.

Ar katru gadu dalībnieku un aicināto komandu skaits palielinās. Šī gada sacensībās piedalījās 250 dalībnieku 8 vecuma grupās.

Sacensībās piedalījās komandas no Ogres peldbaseina, Jūrmalas peldbaseina, Ādažu peldbaseina, Ziepniekkalna  peldbaseina – “Sharky”, Jelgavas peldbaseina, Ķekavas peldbaseina.

Līdzjutēji aktīvi iekļāvās sacensību gaisotnē, uzmundrinot dalībniekus ar ovācijām un skaļiem aplausiem. Līderi šajās sacensībās bija Ogres komanda, kuras dalībnieki ieguva vislielāko godalgoto vietu skaitu un bija neuzveicama arī komandu sacensībās.

Daudzi Stopiņu peldbaseina audzēkņi uzlaboja savus personīgos rekordus un izpildīja dažādas sporta klases peldēšanā.

Sacensībus norisi koordinēja profesionāla tiesnešu komanda. Arī šogad sacensības tika tiesātas pēc LPF apstiprinātajiem sacensību noteikumiem. Lielu palīdzību  tiesāšanas procesā sniedza labākie peldēšanas vecmeistari, kuri jau 5 gadus pēc kārtas ir Latvijas peldēšanas vecmeistaru komandu čempioni.

Liels paldies visiem peldēšanas treneriem, kuri  visu gadu ir strādājuši ar vislielāko atbildību pret savu darbu - Marijai Šteinbergai, Pāvelam Murānam, Ilzei Aigarei un Jeļenai Aleksanei.

Peldēšanas sacensības ieņem stabilu vietu Stopiņu novada tradicionālo sacensību sarakstā.

Paldies visiem audzēkņiem par vēlmi piepildīt savus sapņus un viņu vecākiem par milzīgo atbalstu savu sportistu interešu attīstības procesā!

Uz tikšanos nākamajās sacensībās!
Aelita Veipa, Ulbrokas sporta kompleksa direktore