2 item(s)

$79.00

Aicina uz aktīvām nodarbībām bērniem piemājas zoodārzā BRIEŽI

07/08/2017

Piemājas zoodārzs “Brieži” aicina Stopiņu novadā dzīvojošus bērnus piedalīties interesantās un aktīvās nodarbībās par veselīgu dzīvesveidu.

10. augustā  - no plkst. 10:00-12:00 sporta treneris Vitālijs Berezņevs pastāstīs par sporta nozīmi veselībai un bērna attīstībai, ietekmi uz cilvēka emocionālo stāvokli un stresa mazināšānu. Nodarbības noslēgumā jaunie sportisti sniegs karatē tehnikas paraugdemonstrējumus.

15. augustā –no plkst. 11:00-13:00 biodejas nodarbība, kuru vadīs mākslas terapeits Elīna Seipilova un izstāstīs par biodejas ietekmi uz cilvēka emocionālo stāvokli, stresa un sasprindzinājuma mazināšanu.

17. augustā – no plkst. 11:00-13:00 nodarbība “Dabas un cilvēka mijiedarbība”. Nacionālā Botāniskā dārza Salaspilī direktors Andrejs Svilāns pastāstīs par cilvēka ietekmi uz dabu; dabas aizsardzību; dabas un cilvēka mijedarbību; sekām, ko var izraisīt cilvēka negatīva rīcība un par dabas ietekmi uz cilvēka emocionālo stāvokli.

Nākot uz nodarbībām Stopiņu novadā dzīvojošiem bērniem ieeja zoodārzā - bez maksas.

Nodarbības notiks projekta “Stopiņu novada iedzīvotāju veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” NR.9.2.4.2/16/I/014. ietvaros.

I.Skrastiņa
Stopiņu novada dome