Sveicam Jāni Apīni 100 gadu jubilejā!

13/11/2017

2017. gada 12. novembrī Stopiņu novada iedzīvotājam Jānim Apīnim apritēja 100 gadi.

Lielajā jubilejā Jāni Apīni sveica radi, draugi un pašvaldības pārstāvji – Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, vietnieks Ainārs Vaičulens, Sociālā dienesta vadītāja Ilma Lāčgalve.


No labās: Vita Paulāne, Ilma Lāčgalve, jubilārs Jānis Apīnis, Ainārs Vaičulens.

Jānis Apīnis un viņa sieviņa Elza, ar kuru laulībā ir aizvadīti jau 62 gadi, palīdzot dēlam Andrim, mazbērniem un mazmazdēlam, kuram šogad aprit gadiņš,  sirsnīgi uzņēma visus viesus savā ģimenes mājā. Jāteic, ka Jānis un Elza var lepoties, ka svinības notiek mājā, kuru viņi ir uzcēluši tikai pašu rokām, pēc Jāņa izveidota projekta. 

Jubilārs ir inženieris un paveicis daudz nozīmīgu darbu un izstrādājis daudz inženiertehnisku projektu saviem izgudrojumiem, ieviesis tos arī dzīvē. Neskatoties uz grūtajiem gadiem izsūtījumā, Jānis ir saglabājis dzīvesprieku un labestību ikvienā savā dzīves dienā. Jubilāra stāstus par savu dzīvi caurstrāvo mīlestība uz saviem tuvajiem un dzīves pamatu  - darbu, kuram pamatā ir arī ļoti dziļas un profesionālas zināšanas. Darbs Jānim vienmēr ir bijis prieka un dzīves jēgas avots. Jubilārs ir Latvijas un sava novada patriots. Paldies par foto stāstiem, par sirsnīgajām dziesmām, paldies par vērtīgo dzīves gājumu! Paldies par ģimeniskajām un darba vērtībām, kuras caurstrāvoja jubilejas pēcpusdienas sarunās un vēstījumos! Mēs patiesi ar Jums lepojamies!

Daudz baltu dieniņu Laimiņa dodi
Diženi raženi dzīvojoti!

Stopiņu novada dome