2 item(s)

$79.00

STOPIŅU NOVADAM-130 svētku nedēļas programma, 21.-26. augusts

14/08/2017

Tuvojas “STOPIŅU NOVADAM – 130” svētku nedēļa, kad dažādi pasākumi, koncerti, sporta sacensības un daudzi citi aizraujoši notikumi norisināsies no 21. augusta līdz 26. augustam visā novadā.

Stopiņu novada svētkus svinam ik pēc pieciem gadiem - nedēļas garumā.  Svētku programmu esam centušies plānot tā, lai svētki ienāk katrā ciemā un katrā ģimenē. 

Svētku ieskaņā, 21. augustā, norisināsies BĒRNU DIENA vienlaicīgi septiņos novada ciemos. Otrdien, 22. augustā, visi novada mākslinieciskie kolektīvi sniegs koncertus piecos novada ciemos. Trešdiena, 23. augusts, būs norisēm bagāta diena – JAUNIEŠU, SPORTA un VESELĪBAS DIENA ar dažādām aktivitātēm, sacensībām, koncertiem un biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” konsultācijām četros novada dienas centros. Paša 23. augusta vakarā, plkst. 22:00 pie Ulbrokas ezera pirmo reizi novadā būs MUZIKĀLAIS STRŪKLAKU ŠOVS, bet pirms tam putu ballīte bērniem

Ceturtdiena, 24. augusts - ULBROKAS EZERA DIENA, kad jau trešo reizi norisināsies “ULBROKAS EZERA REGATE”, kurā sacentīsies komandas ar peldrīkiem, kas būvēti no PET pudelēm. Šeit arī būs iespēja izkalt jubilejas monētu, darboties radošajās darbnīcās, vērot 19. Zemessardzes bataljona paraugdemonstrējumus un tehniku, piedalīties Latvijas kinoloģiskās biedrības sporta kluba “Mans draugs” paraugdemonstrējumos, un vēl daudzās citās aktivitātēs.

Piektdien, 25. augustā - Ulbrokas ezera krastā būs skatāms novada māksliniecisko kolektīvu koncertuzvedums “EZERA MISTĒRIJA”, kas taps ar mūsu novadnieka, dzejnieka Pētera Brūvera dzeju un viņa jaunības drauga, komponista Māra Lasmaņa mūziku. Kori, dejotāji, mūziķi un solisti šim pasākumam ir gatavojušies visu gadu. 

Svētki noslēgsies sestdien, 26. augustā, Līgo parkā. No rīta bērnus priecēs izrāde “AR GAISA BALONU UZ ĀFRIKU” un vakarā Līgo parkā estrādē muzicēs  komponists ULDIS MARHILĒVIČS ar draugiem. Svētku noslēgumā - svētku torte, novada uzņēmuma SIA “Kronus” dāvātais svētku salūts un balle, kurā spēlēs grupas “Apvedceļš” un “Klaidonis”

Svētku programmā plašāk par visiem nedēļas pasākumiem un SATIKSIMIES SVĒTKOS!

Stopiņu novada dome

Lai palielinātu Svētku programmu - uzklikšķini uz attēla.  Izdrukāt Svētku programmu var ŠEIT.